Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Fiat Bravo HGT

ArminM je napisao(la):
ljepse sto jest jest, ako smijem da ti predlozim, malo je zahtjevnije odradit ali vjerujem da bi bilo odlicno, kada budes u prilici, ova macija oka da sklonis sa karambolke, mislim da bi izgledalo samo tako;)

pa da ostanu rupe, ne moze nikako bolje biti...

dellas druze, nadam se da nemas vise mehanickih problema, dobar fiat:cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

jbte vislji je od mog jean ses...
ljepse bez oznaka, i ja cu skoro to srediti plus ukloni i brisac jest da posluzi ali ljepota ima cijenu :cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

@ArminM: Nezgodno je to ukloniti, mozda bi vec bilo bolje da se samo poprska transparentnim...

@Trizex: E taman i ja cu tad za BG pa da kvarimo zajedno nesto :D

@Sarajlic: Hvala drug;)

@Nexus: Da kucnem u drvo nemam, nadam se da ce tako potrajati.

@Sivac: Nisam, jedan drug :)

@Andel: Samo je pozadi visok, nzm sto napred je nizak skroz ok...Imam kombinaciju za opruge pa cu verovatno to sledece da mu stavim;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

primjetio sam sad kad sam se fokusiro :D

moguce da su mu stavljene opruge od nekog drugog brava , ugl bitno da je naprijed nizak nazad je lakse srediti ;)

btw. jel mogu ti amortizeri od hgt na bravo 1.6 ono knap, da to stavim na svog to bi mi bila taman visina :icon_biggrin:

p.s. ocekujem negativan odgovor :D
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

AnDel je napisao(la):
primjetio sam sad kad sam se fokusiro :D

moguce da su mu stavljene opruge od nekog drugog brava , ugl bitno da je naprijed nizak nazad je lakse srediti ;)

btw. jel mogu ti amortizeri od hgt na bravo 1.6 ono knap, da to stavim na svog to bi mi bila taman visina :icon_biggrin:

p.s. ocekujem negativan odgovor :D

Ja stvarno nzm, raspitaj se...Ja bih ti ih preporucio ako mogu, auto lezi kao pegla;)

A sto se tice brisaca, ako ga skinem ostace rupa u staklu, kako to moze da se resi, nekom cepom jedino:icon_confused:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

pa da nadjes cep koji odgovara, vec su to ljudi radili nije problem :D:cool:

a gledao sam izgleda da je drugacije leziste i na glavicini i na 'glavi' amortizera...ja bi to radi izgleda mjenjao, nije toliko bitno performansno i ovako lezi ko pegla, gume odradjuju svoje a i bravo je to ;)
opet se raspitam iako slaba nafaka, to bi bila najpovoljnija opcija :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Nexus je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ljepse sto jest jest, ako smijem da ti predlozim, malo je zahtjevnije odradit ali vjerujem da bi bilo odlicno, kada budes u prilici, ova macija oka da sklonis sa karambolke, mislim da bi izgledalo samo tako;)

pa da ostanu rupe, ne moze nikako bolje biti...

dellas druze, nadam se da nemas vise mehanickih problema, dobar fiat:cool:

dario zato sam napisao da je malo zahtjevnije odradit, nisam mislio bukvalno da pocupa, nego da se to odradi kako bog zapovijeda:cool:
sigurno bi bilo ljepse, al vjerujem da ima puno precih stvari od toga
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

ArminM je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ljepse sto jest jest, ako smijem da ti predlozim, malo je zahtjevnije odradit ali vjerujem da bi bilo odlicno, kada budes u prilici, ova macija oka da sklonis sa karambolke, mislim da bi izgledalo samo tako;)

pa da ostanu rupe, ne moze nikako bolje biti...

dellas druze, nadam se da nemas vise mehanickih problema, dobar fiat:cool:

dario zato sam napisao da je malo zahtjevnije odradit, nisam mislio bukvalno da pocupa, nego da se to odradi kako bog zapovijeda:cool:
sigurno bi bilo ljepse, al vjerujem da ima puno precih stvari od toga

Ima, ima...Farovi sa socivima, xenoni itd itd...to kad se radi mora da se farba ceo branik, a sitnica je tako da su to oni radovi koji dolaze na kraju, za pocetak bih mogao da ih zatamnim transparentnim msm da bi bilo bolje.
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Nije neki poseban update, malo sam mu stelovao haubu jer je bio veliki zazor, zazora i sad ima zbog branika ali je nesto malo bolje:



Uploaded with ImageShack.us

Na novom volanu koji sam stavio koza je u perfektnom stanju ali je zbog godina delimicno izbledela sto se vidi na ovoj slici:



Uploaded with ImageShack.us

To me je nerviralo pa sam mu uz pomoc neke kreme koja ostavlja dugotrajni efekat(nadam se) vratio stari sjaj:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

vladica85 je napisao(la):
Extra samo jos rucicu zamijeni :D

rucica im je bas grdna nezz ko je onakvu smisli, treba je skratiti i promjeniti i ja se kanim :cool:...

inace ti dosta branik odudara od haube , cudno ...volan odlicno ispao
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

Rucica je dosta prakticnija od okrugle(makar meni) ali je ruzna kao sam djavo :D Planirao sam da stavim ovu fabricku koznu: mada ni ona nije neka velika lepota. Ima li neko neki predlog ili primer koja bi rucica mogla lepo da legne na brava, ali da ne budu one cunga lunga, nego recimo fabricke sa drugog auta ili slicno...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT

prakticna jest i dabra za saltati....ali je ruzna da je to ne moze izvuci....

ne mogu sada da nadjem slike ali ima ljudi koji su to odlicno rijesili...uglavnom skracivanjem rucice za 1-2 cm i neka lijepa MOMO rucica i sl. a ne neke sabanske s pijace i ima da to bude za 5;)

p.s. inace je kod brava unutrasnjost 'diskutabilna' u odnosu na relativno savrsen vanjski dizajn...unutar su trebali biti 'konzervativniji' sa vise ostrih linija jer sve je previse oblo, koristiti kvalitetnije materijale ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top