Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Fiat Bravo HGT - moze LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fiat Bravo HGT - update, str.20 nove felne

lijepo napreduje, pazis ga dobro, sada je mjera to mu je trebalo, felge cine auto :cool:

p.s. jesi motor polirao samo rucno ili ??
hocu i ja malo moj da usjajim :)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - update, str.20 nove felne

Hvala puno, trudim se;) Rucno, treba tu jos da se radi ali sam zadovoljan kako je ispalo:cool:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - update, str.20 nove felne

dobro ovo izgleda druze gdje ih nadje ja gledam na piku ali nikako da na nesto ljepo vidim jesu 4x98 ili 4x100;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - update, str.20 nove felne

@Emsho21: Hvala drug ;)

@raymo: Nasao ih sasvim slucajno u mom komsiluku, felne imaju 8 rupa 4x98 i 4x108;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - update, str.20 nove felne & litle update str.21

Evo nije se dugo nista radilo, pa mali update....

Skinuo sam cat, tj jedan veliki lonac koji se nalazi na mestu srednjeg lonca kod vecine auta, ovako izgleda:


Uploaded with ImageShack.us

...tako da su ostali srednji i zadnji koji su jedan do drugog....Evo kako sad zvuci :)

Embed:

<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/rqU_gD9Ld8g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Direkt link:

http://www.youtube.com/watch?v=rqU_gD9Ld8g

Srednji lonac je malo busan, nzm da li da ga menjam ili da skinem i njega, sta vi mislite da li ce biti previse buke?


Druga stvar, nebo je bilo u ocajnom stanju od kad sam ga uzeo pa sam resio da ga zamenim "novim" :D Slike govore koja je razlika...






Samo sam zaboravio da slikam nakon postavljanja, tek sad videh :lol:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

Resio sam da poradim malo na muzici, jer je jos uvek sve fabricko na njemu. Novi HU je Sony CDX-GT510, ako neko zna nesto o njemu neka se javi, uglavnom ono sto ja znam 4x52W, samo da nadjem dzek pa prikljucim, jedva cekam:D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

najvise jarana ima te slicne slonye, nisu losi, solidno sviraju i ne zezaju, heh... jedino sto nema usb :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

ovo je malo bolji model sonyja,dvoredni displej,malo jaci izlazi (mada to i nije nesto bas woow),changer control,aux...uglavnoim,nije lose;)
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

Ja ne bih ni koristio USB tako da mu to po meni i nije mana, vise verujem u stari dobri CD :) Bitno mi je samo da je MP3 da ima obarajucu plocicu i da mi se svidi na oko, nece ici neka jaka muzika na njega. Zvucnike cu sigurno kupovati neke nove i dobre, a kasnije mozda i pojacalo, on ima one posebne izlaze za njega...
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

Player je ugradjen, sve 5! Imam 2 pitanja za znalce:

*Player se pali samo na kontakt i kada skinem iskljuci se i kad ga ukljucim izgubi podesavanja, kako to da resim, da li da prespojim crvenu i zutu?

*Player trazi samo stanice za neparnim frekvencijama, verovatno za trziste USA, moze li to da se promeni?
 
Član
RE: Fiat Bravo HGT - str.21 novi HU

ma ako poznajes materiju imalo spoji si preko zica cisto da probas ga malo;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top