fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

fiat bravo 1.9JTD by Elmir, nove slike, :(((

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Nije plavi ovaj je crni skoro uvezen nije ni registovan u BiH :) Ima 17'' neke felge isto ...itd
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

jarane,ovi su mi pragovi extra,gdje da ih nabavim.Inače odličan autić bravo majstore
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

kAcA je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Ima duze motor od stila JTD prodaje lik,ako hoces mogu ti dati br pa pitaj! A mislim da ima i turbinu i tih dosta dijelova koji tebi pasu ja mislim,jer je motor onaj slabiji nije 115ks!

Motor je od 80ks ako mislimo na istog lika. Ima i turbinu

Edin se lik zove! Ima i turbinu jos uvijek i dosta jos dijelova!
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

da obavijestim da ce se auto praviti.. ipak toliko toga me veze za njega i da ga sad dam u otpad za neku sicu neide.. finansije su problem pa kad sve bude na mjestu radit ce se limarija, uzet potrebni dijelovi, vec sam nasao 2 majstora pa koji mi javi bolju cijenu kod njega radim a ovaj majstor kod kojeg je sad auta u ponedjeljak skida skroz motor i rastavit ce i posloziti sta treba, pa ce se lagano nabavljati i dijelovi za motor koji fale i koji su otisli.. nadam se da ce do proljeca auto biti u voznom stanju.. pozz
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Samo polako! Steta bi bila da si ga na otpad bacio! Napisao sam ti iznad gore da ima jtd iz stila,turbina i sve pa vidi da li ti pase!
 
Legend
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

nikad da uletim,uvijek nekako pored teme,sve vrijeme kontam nesto je malo...

zao mi je druze sto te to sad ukopa....samo polako odradi to , steta ali eto :( :(
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

@bravo16V vidjet cemo drug, sta bude falilo sta se nemogne naci javit cu ti pa da mi das broj

@enessse joj drug i meni je zao sto se i desi ovo i sve, ostao sam bez svoje najbolje stvari,nadam se boljem i popravci pa kad god bude to.. ozivit cu odma ponovo.. poz
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, slike udarenog auta :S.. prodaja papira??

Turbina od stila ne odgovara, treba turbina iskljucivo sa brava ili alfe od isto konja kao tvoj 103-105, ne znam sad koji ti je, moze ti biti garett ili jos jedna.
Znaci ipak je motor nahebo??
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir, LoCk garazu..nazalost ;(

evo da napisem na forumu kako teku radovi i sta ima od ovog svega..malo ce duzi tekst biti ali ko ima volje i strpljenja i koga interesuje procitat ce :p ..na autu je bila totalka, motor je sav bio otisao, pokrivljeni krakovi, solje dobile pomjerene malo bile prema unutra, odlucio prodati auto onako komplet udareno, postavim oglas na PIK, bilo dosta musterija, i javi mi se jedan dan covjek da ima mareu JTD stranca KOMPLETNOG, auto se vozi i auto ispravno 100%, originalna kilometraza 120k,servisna knjiga, sve EXTRA EXTRA, dogovorim s covjekom i uzmem mareu, nadjem EXTRA majstora koji ce mi citav prednji kraj postaviti sa maree, i tako bude, covjek rastavi mareu, odreze krakove sasije, izvuce te solje, sve zavari ustima i evo danas zavrsi pakovanje na brava, evo postavit cu par slika, mehanicar je vec skinuo motor s maree i krenuo pakovati sve na moj stari radi brojeva jer nisam se smjeo usuditi postaviti citav motor od kojeg nemam ni papira ni koji vrag i da mi auto onda bude neregularno.. do ponedjeljka ce mehanicar postaviti sve i auto ce se voziti.. onda ide lakireru s kojim sam sve dogovorio i NAPOKON auto ce biti gotovo.. evo neke slike:
marea dovucena kod mehanicara da je pregleda


Uploaded with ImageShack.us
pa je odvukao limaru koji je rastavio naprijed i odrezao, i danas zavrsio i evo sta je napravio:

slika evo sa strane, ko koza je auto jer nema motora =) nemojte da vas zbuni :p


Uploaded with ImageShack.us
iiii onda auto slepom prevukao nekoliko kilometara kod mehanicara gdje ce se motor ubacivati


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

od postavljanja motora sutra i prekosutra nema nista jerrr mehanicar neradi sad neznam stooo, mozda mu neki praznik, nisam pitao zaboravio.. nisam siguran do kad moze zavrsiti mozda za dan moze sve, ali kad god, rekao je da ce do ponedjeljka milion posto jer ima i on dosta auta koja radi i servisira koja su mu vec u servisu.. kad ga upalim i provozam uslikam naravno jos slika i postavim, pa slike ce biti i od lakiranja, i kad auto bude gotovo skroz.. do javljanja ;)
 
Legend
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

extra posao druze, bas mi je drago da si to odradio :)
vidim ja tebe juce pjehana, reko sigruno nije napravio auto jos uvijek :p
 
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

samo nek se radi, bolje i to nego da si ga prodao
za sicu, jest da ce te doci puno popravka ali bez
auta se ne moze, pozz
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Sretno u radovima da sto prije i bolje zavrsis
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

dobro ce to da bude kad se sredi...ovaj marein prednji dio je extra...usput boji i lajsne u boju auta ;)
 
Član
RE: fiat bravo 1.9JTD by Elmir,UPDATE =) radi se radi

Fino s euklopilo sve druze, a moj savjet ti je poslije toga da prodas brava, jer jednom kad pokidas krakove i razjebes solje, nikad to vise nij eisto auto, uvijek ces osjetiti na voznji....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top