Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
Prošle su dobre bile samo nije valjalo sto je falc crn pa nisu dolazile do izražaja dosta manje su izgledale, na ovim će biti bolje :)

Ako ih nisi montiro već uzmi bezbojni lak u spreju 7-8 KM pa ih prešpricaj da dobiju sjaja
 

rs6

Član
nemojte da kenj*** sprejevima po felgama i limariji tako vam boga !!! usput fine felge ! ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
kakvi sprejevi i bakraci, sprej i pijaca tuning su mi besmislene stvari , i zato i ne radim nesto posebno na autu, jer kad budem zelim da to bude profesionalno i kvalitetno :)
a prodate su felge stigle nove, pa sam ih danas montirao da vidim kako ce da stoje i odlicno , i danas sam vidio koliko je nevjerovatna razlika na ljetnim alu i ovim zimskim :S
1387734025-1200-x-900px-DSCI2280.JPG

1387734025-1200-x-900px-DSCI2282.JPG
 
Član
nemam ga gdje dalje spustati jer i ovako mi je zeznuto voziti na neravnom,
ovdje je debela guma 215/45 , a ja cu da stavim 205/40 tako da bi trebao leci jos 1cm , sto ce biti vise nego odlicno :)
inace felge su tsw, 8jota sve 4
 
Član
kad gledam ovu garazu nemas pojma kako me uhvati nostalgija za svojim bravom.. a dobre su felge vidim pokupio si ih ti, bagatela :D zapele su mi bile za oko i dok se ja smislim dal da uzmem vidis one odu, neka je sa srecom
 
Član
da felge sam bukvalno dobio dzaba, ali vazi ona ko prvi do djevojke sam u nju upada :D
a hvala bravo je i meni jako lijep i neobican auto za svoje godine :))
ove felge mi se bas svidjaju tesko da cu s njima dalje trgovati :D
lijepo su popunile blatobran i et je knap do ruba tako da super izgledaju :))
 
Član
prijatelju mora on jos u pod ic ......kupi gewinde i neka se karter vuce po podu :D
zezam se ali trebo bi jos malo sjest dolje
 
Član
ne mogu vise spustat ga jer mi je auto za svaki dan, gewinde bi mogle ali to je tesko naci a nove mi se ne kupuju
a ici ce tu guma 205 40 tako da ce biti jos nizi , ovdje su samo da se vide felge sa gumam 215 45
 
BHT Ovisnik
ako ga neces vise spustat ja bih prije ostao na ovim gumama, zato sto ljepse popunjava prazninu kod blatobrana,a i nijansu je udobnije i jeftinija guma... onako ce ti biti veca praznina i auto malo blize podu, meni je ljepse da je popunjenija praznina kod blatobrana jer to utječe na kompletni izgled auta
 
Član
a ljepse je s 205 icama, jos su i uze i lakse, a ovdje nisu ni amorti fino legli jer je auto samo dignut da se zamjene felge
na 215kama ne mogu ni voziti jer kaci kada motam naprijed, kad postavim gume vidjet cete da je to to :)
 
Član
tsw procjenjene kao prevelike i dobro prodate :D
kupio sam nesto bolje , ovaj put mjera 16 x 7,5 felge koje sam dugo trazio i zelio nabaviti :)
idu na auto za vikend, trebaju mi jos dvoje gume 195 ili 205/45 , jer su dvije 225 na njima
teaser
 
Član
@dallas et je 35 :))
felge su montirane , super izgledaju bar meni dosad najbolje :))
gume naprijed 195 45, nazad su zasad 225 45 znaci baloni :D ali to cu zamjeniti cim nesto prodam posto imam 4 gume viska pa uzeti jos dvije 195 45
nije se radilo nista posebno dalje, promjenjene krajnice i kontrola ovjesa i auta, nije bilo vise nista mehanike da se mjenja :)
za ljeto se kuju ozbiljni planovi, farbanje kompletno auta i felgi, dotjerivanje enterijera itd , otom potom
evo par slika auto sad izgleda ovako
1395334213-1200-x-900px-DSCI2488-Optimized.JPG

1395334213-1200-x-900px-DSCI2489-Optimized.JPG

1395334213-1200-x-900px-DSCI2490-Optimized.JPG

1395334213-1200-x-900px-DSCI2492-Optimized.JPG
 
Poslednja izmena:
Top