Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
evo novina opet nove felge, stare dosadile i prodate, na njima se i fino zaradilo :)
nove su ove 17 x 7.5 et 35, bas u super stanju je da mi smeta sto nisu lagane kako sam htio ali u tom nekom race fazonu su pa sam ih zato i kupio :))
1383500263-1200-x-900px-DSCI2100.JPG

1383500263-1200-x-900px-DSCI2101.JPG

1383500263-1200-x-900px-DSCI2102.JPG

kakva su misljenja :D?
 
Član
VRH! To su felne koje su ti trebale, one predhodne mi nikako nisu legle kako treba. Sa ovim felnama pun pogodak!
 
Član
ni meni one nisu lezale kako sam mislio da ce, svidjele su mi se kada sam kupovao ali kada sam ih stavio na auto to nije bilo to :))
ove su oz racing, i ja mislim da ce super izgledati a i prvi lak, jako ocuvane tako da sam ih morao kupiti :)
hvala (y)
 
Član
aBd do ljeta cu jos pribaviti nazad distance 2 cm, da ga razguzi i to je to :D
lakiranje mi je suvisna investicija i nema smisla da farbam uredne felge, al zlatnu bi i ja najradije :)
postavit cu ovih dana na auto pa da vidim kako ce to da legne :)
 
Član
Extra su ove fele,i meni se oduvijek svidjaju, u sivoj su extra,bar na tvoju boju auta ce to bit ok
 
BHT Ovisnik
ove ce mu felge leci samo tako,ima u nas u gradu bravo na ovakvim 15" pa mu leze samo tako, po meni jedne od ljepsih za brava :)
 
Član
ma ja ih satro prodajem, ali kontam nece se niko javit da kupi :D
jedino sto bi uzeo su neke ultre ili superlegere , ostalo slabo da bi mi se svidjelo kao ove :)
sad ide zima pa cu vise ulagati u unutrasnjost i muziku jer tu sam ulozio svih 14 km i malo smd dioda otkad sam uzeo auto :D
 
Top