Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
pomalo green prvo 17 pa 18 :cool:
zamjenio bi mozda za dobre 16ke, 9jota
falc je tek lakiran tako da to necu dirati ovde godine...sledece ako ostane isto auto i fele ide nova kombinacije :cool:
 
Član
ova mi fino ispala pa da je postam :cool:

dsci1541optimized.jpg
 
Član
radilo se kojesta , zamjenjeni novi SBB amortizeri, odbojne gume, krajnice, i sportske crvene opruge montirane na auto :)
dozivljaj u voznji je kao da vozim drugi auto :D udobnost se poboljsala 10 puta, valjda zato sto su stari amortizeri bili propali pa i na sportskim oprugama sada udobniji bas mnogo :D..sada nista ne lupka , ne trese, ne cuje se pucketanje table , nista :)
auto je mnogooo precizniji, u krivinama lezanje se poboljsalo za 50%, tvrdji je ali to mi bas odgovara, iako nije pretjerano spusten, volio bi da je otisao jos 1-2 cm, al dobro i ovako za svakodnevnu voznju, uglavnom nazad je legao nekih 3-4 cm, naprije oko 3 :)
poslikat cu to sve fino u narednim danima...DSCI1893-Optimized.JPG

i jedan video masine :D
 
Poslednja izmena:
Član
Odlican, naravno da ti je sad puno bolji sa novim amortima, a opruge su doprinele lezanju. E jedino bih ove felne otvorio tj ofarbao, da je bar srce crno, a rub sivi bilo bi bolje :) Ovako ti je najbolje ili poliranje ruba ili sve u sivu i bice drugi auto;)
 
Član
slazem se za felne, one ce da se srede sledece godine, ove neka stoje ovako, je da ih ubija ovaj crni falc iako bi to trebao biti najljepsi dio, al to ce da se polira a srce u neku ludu boju :)
a lezanjem i udobnoscu sam odusevljen, novi amorti i opruge su se maximalno isplatitli, jednostavno brutalno lijepe auto za cestu u svakoj situaciji, bas danas sam vozio duzi put , mnogo ugodnije, brze i sigurnije nego prije :)
 
Član
Ekstra poso, de slikaj iz nekog normalnog ugla, da se vidi koliko je lego :D a ti nama sliko krov, odozgo :p :D
 
Član
sutra fotografije dok ga operem fino :))
tek sam sada stigao kuci, i po kisi drze amorti ko ludi :)
 
Top