Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
Zavisi od folije, mozes odradit kao lummar sto.se.radi, zalijepis je s.vana, obradis fino na mjeru i prebacis unutra :)
 
Član
montirao sam i filter, ne znam jel mi se cini ili sto je filter nov ali brze nabija obrtaje i puno je agilniji na 5-6 hiljada, i bolje povlaci iz niskih, moguce da je trip ili sto je nov filter

zvuk je naravno ljepsi puno

i koja ljepsa slika :))

1411064110-1200-x-900px-DSCI2540-Optimized.JPG


1411064110-1200-x-900px-DSCI2542-Optimized.JPG


1411064110-1200-x-900px-DSCI2544-Optimized.JPG
 
Član
Nije trip,daje bolji odaziv motora na gas....Atmosferac trazi zraka sa novim filterom to i dobija :D
Prelijep Bravo :D
 
Član
osjeti se razlika bas na 5-6 k, jer zacas zakuca obrtaje, a sa fabrickim je na 5k vec pocinjao da se gusi i sporo je dolazio do 6k, takoder cuje se zvuk prilikom prebacivanja brzina na visokim obrtajima kao da ima turbo :D
hvala druze :))
 
Član
Evo kod mene kako je bilo sa nekim kineskim filterom "gljiva" zanemari remus lonac on nije skoro pa nista zvuka davao...90% je filter!!
 
Član
Opasan je Bravo, felge mu leže odlično, a što se tiče filtera, naravno da igra svoju ulogu,,,
 
Član
evo malo slika zimske idile i prekrasne plave boje mog bravissima :D
prije par dana zamjenjene sve kocnice i cilindri, auto koci kao nikad, ko nov i bas je gust voziti auto sa extra kocnicama :D
nazad sam stavio vece pakne za oko 3 cm od fabrickih tako da je i tu poboljsano u odnosu na fabriku
tu je i zimski set up sa orginal ratkapama od kojim mi jedna nazalost fali

/www.igreklik.com/slike/]
aSF9m2B.jpg
[/URL]





 
Član
evo jedna prvomajska da se malo ocisti prasina :))



od novina unutrasnjost je uradjena u crnu eko kozu po mjeri, tacnije prednja sjedista prezadovoljan sam kako je ispalo ove sedmice ide i zadnja klupa da se zavrsi
 
Član
to je to treba jos da nalegne sve bolje vremenom se koza prilagodjava, izgleda bolje uzivo unutrasnjost se promjenila za 200 % prije su bile neke lose presvlake
 
Top