Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Fiat Bravo 1.6 16v by AnDel

Član
kakvi sprejevi i bakraci, sprej i pijaca tuning su mi besmislene stvari , i zato i ne radim nesto posebno na autu, jer kad budem zelim da to bude profesionalno i kvalitetno :)
a prodate su felge stigle nove, pa sam ih danas montirao da vidim kako ce da stoje i odlicno , i danas sam vidio koliko je nevjerovatna razlika na ljetnim alu i ovim zimskim :S

Eh da tako misli većina Tunera :) ali neko će umjesto dobrih felgi kupit 5-6 plastika kineskih :D
Odličan Bravo pašu mu te felge
 
Član
dugo se nije pisalo, pa da saopstim novosti :D
zatamnjena sva bocna stakla folijom 50%, mnogo bolji izgled i ugodnija voznja
1410202399-1200-x-900px-DSCI2502-Optimized.JPG

1410202399-1200-x-900px-DSCI2504-Optimized.JPG

kupljen adapter i postavljen player jvc kd g441, to cu slikati drugi dan, jako sam zadovoljan playerom,
1410202747-1280-x-720px-maxresdefault.jpg

nove patosnice i komplet za mali servis-selenia gold, filter goriva i ulja i sportski filter zraka za koji mi treba pristupna cjev da ga montiram na pravo mjesto
1410202850-1200-x-900px-DSCI2496.JPG

uskoro slijedi ugradnja parking senzora i lakiranje zadnjeg branika i gepka
 
Član
jel to da malo odahne od jeftinih ulja pa si kupio Seleniu :D:D
:D
pa sipao sam valvoline prije koji i nije jeftin, a zadnji put sam neko lotos ulje nasuo duplo jeftinije od selenije :D
primjetio sam kao da mi malo grublje radi pa sam odlucio probati seleniu, iako kada je on pravljen ulja su bila i dosta manje razvijena cak i selenia ako je uopce bila 1997., tako da vjerovatno je to samo trip ali ajd da postujem specifikacije :D
selenia je nesumnjivo kvalitetno ulje tako da je to najigurnije
 
Top