Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Član
Kad je vec tema otisla u pogresnom pravcu...

Nekako imam utisak (a bas me zanima ima li jos neko isti stav kao i ja) i ovo je neko moje razmisljanje. Vjerovatno grijesim.
kad tjuneri i ljudi koji imaju "napucana" auta, morališu o brzini, dodje mi isto kao kad kurva morališe o poštenju. :banghead:
Ovdje ne mislim na ljude koji sredjuju exterijer (styling i sl.) vec bas na one koji modifikuju motor, a ne voze streetrace.
Mozda grijesim, ali imam takav stav.
Btw.znate da nije po zakonu jos dosta drugih modifikacija na autu.
Naravno da je to opasno, naravno da ugrozava svoj zivot i zivot drugih, naravno da je to kaznjivo zakonom i sve to stoji, ali ipak...
Ovo je cisto neko razmisljanje naglas, ne odnosi se ni na koga!!!
I ne govorim o brzinama 200km/h kroz naseljeno mjesto (da se razumijemo), vec malo iznad ogranicenja 110-120 max 130 km/h npr. Takodje nikako ne odobravam divljanje po putevima.
ne branim nikoga i nemam ni slicno misljenje kao pokretac teme (da se mene pita ja bi ga vec banovao). Ovo se odnosi na zadnjih nekoliko poruka u temi.
 
Član
Kad je vec tema otisla u pogresnom pravcu...

Nekako imam utisak (a bas me zanima ima li jos neko isti stav kao i ja) i ovo je neko moje razmisljanje. Vjerovatno grijesim.
kad tjuneri i ljudi koji imaju "napucana" auta, morališu o brzini, dodje mi isto kao kad kurva morališe o poštenju. :banghead:
Ovdje ne mislim na ljude koji sredjuju exterijer (styling i sl.) vec bas na one koji modifikuju motor, a ne voze streetrace.
Mozda grijesim, ali imam takav stav.
Btw.znate da nije po zakonu jos dosta drugih modifikacija na autu.
Naravno da je to opasno, naravno da ugrozava svoj zivot i zivot drugih, naravno da je to kaznjivo zakonom i sve to stoji, ali ipak...
Ovo je cisto neko razmisljanje naglas, ne odnosi se ni na koga!!!
I ne govorim o brzinama 200km/h kroz naseljeno mjesto (da se razumijemo), vec malo iznad ogranicenja 110-120 max 130 km/h npr. Takodje nikako ne odobravam divljanje po putevima.
ne branim nikoga i nemam ni slicno misljenje kao pokretac teme (da se mene pita ja bi ga vec banovao). Ovo se odnosi na zadnjih nekoliko poruka u temi.
Sta je ovaj modifikovao na fiatu? Iskljucio plin, jer ne radi kako treba.

Send via Gameboy Color
 
Ma sve neki tuneri,vecina ih sarafa ne zna zavrnuti a da nekom ne plati, a kamoli sta vise.Ja se izvinjavam svima ako sam ih nekako uvrijedio,inace sam osjetljiv na podjebavanje bez argumenata i lazno moralisanje.Ja jesam vozio skoro 200 na relaciji Zepce-Zavidovici( bilo nas s par auta ) koja je stvarno slabo naseljena, negdje cak i ne naseljena nekad iza ponoci,probao jednom i nikad vise.Inace vozim nesto brze od ostalih,ali mi je prosjek skoro pao na ogranicenje,valjda starim pa me proslo.Uglv pozdrav svima,cak i autoru teme,bezveze je da se svadjamo,ipak vecina nas ima ljubav prema autima i sarafanju

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Član
Ma sve neki tuneri,vecina ih sarafa ne zna zavrnuti a da nekom ne plati, a kamoli sta vise.Ja se izvinjavam svima ako sam ih nekako uvrijedio,inace sam osjetljiv na podjebavanje bez argumenata i lazno moralisanje.Ja jesam vozio skoro 200 na relaciji Zepce-Zavidovici( bilo nas s par auta ) koja je stvarno slabo naseljena, negdje cak i ne naseljena nekad iza ponoci,probao jednom i nikad vise.Inace vozim nesto brze od ostalih,ali mi je prosjek skoro pao na ogranicenje,valjda starim pa me proslo.Uglv pozdrav svima,cak i autoru teme,bezveze je da se svadjamo,ipak vecina nas ima ljubav prema autima i sarafanju

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ma ja ne znam o kakvim prosjecima brzine ti pricas, gledao cestu zavidovici zepce 10-12km a ima i finih krivina prosjek brzine 160 kao u nekog lika 200 znaci ako je u neku krivinu uletio 170 poslije toga bi morao voziti 230 odredjenu putanju. I dolazim do zakljucka da je tom liku trebalo 2min 40 do 3min. A racunaj samo da na 402m taj bmw ne ide ispod 16sec i da mu do 200km/h treba 30+ sec a gdje je ostalih 9,6km ili 11.6km

Tako da nemoj bombe bacat pa se ljutit, izgleda Zavidovici puni Ogier-a, Loeb-a, Makinen-a mozda u wrc bude nova dionica Zavidovici Zepce ali tesko da ce skinuti ove vase rekorde iko :D
 
Krivina ima,ali ima i pravaca :D .Spustalo se i do 100,ali islo skoro 200,ovaj s bmwom je najzesci bio (210kmh),ne koci puno pa mu ne treba vremena ni da ubrza,a njemu je ubrzat sa 218hp (E60) od 120 do 180 definitivno nije problem,e sad jel imao srece sto nije izletio ili je do bmwa i umijeca nemam pojma.Mi ostali smo bili malo sporiji.Kad prodjes par hiljada puta tim putem,naucis koliko moze a koliko ne.Svakako nije pametno ici tom brzinom,ali to je druga tema.BMW ide 15.7 na 402.Inace na tom putu imas samo jednu krivinu u koju moras uci manje od 100. Vjerovao ti ili ne :)
 
Član
Krivina ima,ali ima i pravaca :D .Spustalo se i do 100,ali islo skoro 200,ovaj s bmwom je najzesci bio (210kmh),ne koci puno pa mu ne treba vremena ni da ubrza,a njemu je ubrzat sa 218hp (E60) od 120 do 180 definitivno nije problem,e sad jel imao srece sto nije izletio ili je do bmwa i umijeca nemam pojma.Mi ostali smo bili malo sporiji.Kad prodjes par hiljada puta tim putem,naucis koliko moze a koliko ne.Svakako nije pametno ici tom brzinom,ali to je druga tema.BMW ide 15.7 na 402.Inace na tom putu imas samo jednu krivinu u koju moras uci manje od 100. Vjerovao ti ili ne :)
Drug ti si napisao prosjecna brzina 200 a to sto kazes je sasvim druga stvar ako se spustalo do 100 i dizalo do 200 to nije ni blizu prosjecne brzine 200km/h kako god glupa rasprava ovo je trebala biti saljiva tema :D Ocito neki nemaju smisla za humor :D
 
Napisao sam ",npr Zavidovici-Zepce prosjek 160,a max skoro 200 " ,al nema veze,eto vidis koliko je dosadno oko cega se raspravljamo :D :D :D
 
Član
Tačno moram ugraditi kameru u auto i GPS i sve kurce, palce i onda svi ovi moralisti da mi ga lagano poduvaju. Milion puta vozio 200 kroz naselje i opet ću.
Vi i dalje lickajte svoje aute, ugradjujte diode, kurce, palce, ja ću samo gledati da je što jače i brže, a ne moram ga ni oprati godišnje jednom, samo neka leti i neka je sve ispravno.
Eto, moralisti, prijavite me policiji, neka me hapse odmah.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Top