Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Član
Ja imam jedno pitanje za ove sto voze 200, kad sjednete za volan dal vi ikad pomislite da ste jednom nogom u grobu drugom u zatvoru. Evo vam par primjera koji se mogu dogoditi..
1. Vozis ubijes nekog ode u zatvor
2. Vozis ubijes nekog ti ostade invalid, valja robijat plus si garib
3. Vozis ubijes nekog svog (rodjaka, komsiju, drugara)
4. Napravis drugog lika garibom a i sebe, valja opet robijat i opet ostade garib

Ljudi moji brzina nije zajebancija, prijatelj mi je imao udes sa motorom prije 2-3 mjeseca, voli potjerat i auto i motor i lik mu isjece put. E sad zamislite situaciju, pricas sa njim telefonom dogovorite za sat kafu za 10 minuta lik nastrado, vozis do bolnice ko budala da vidis sta je sa njim, on na krevetu ni ziv ni mrtav nit se sta sjeca nit koji ***** a sve zbog brzine da pokaze muda i masinu. Evo ja prvi da znam da cu ja poginit, ne ostat invalid nego poginit da nikom drugom nece bit ja bi svaki dan vozio 200, smrti se sekunde ne bojim, al se bojim da ce drugi popusit i zbog toga necu. Sto da necija djeca rastu bez oca zato sto ja imam muda i vozim dobro auto, sto da svoju familiju i prijatelje dovodim u usranu situaciju. Ko misli da ima jaku masinu, bujrum na stazu pa tamo pokazi masinu, ako nemas muda za krivine idi na pravac pa da vidimo sta je ispod haube. Nema mi nista mrze kad neko krene pricat o konjima, joj kaze 3.5 ide ovo ono, ide svako auto al mazlume ti ce kupit 3.5 i drkaces ga po gradu jebavat ove sto voze SDI sa GTI branicima, a ja cu uzet slabiji motor od tvog a napravicu ga da ide bolje, i obicno ti sto kazu joj ima ovoliko konja ide leti oni i zalijepe za prvu banderu. Svi drkaju motore, prepravljaju nesto dal se ikad iko zavuko pod auto pa ako je motor digao za 30-40 KS da malo i kocnice pojaca, a ne samo cipovi, gljive, IC-ov, turbine, normalno vozi se na protektusama, diskovi ko liske duzi mu zaustavni put nego u teretnog voza.
 
Član
Moram vas prozvati da vecina sto pise kako treba ici sporo u drugim temama spominje brzine o kojima ja na autu od 450+ks ne razmisljam.
Brzih vozaca je uvjek i bilo i bice ali steta je kada su djeca a brzaju treba godina u guzici i za volanom da se odlucis kakav ecs vozac biti;)


Lijep pozdrav drugari.
 
Član
Moram vas prozvati da vecina sto pise kako treba ici sporo u drugim temama spominje brzine o kojima ja na autu od 450+ks ne razmisljam.
Brzih vozaca je uvjek i bilo i bice ali steta je kada su djeca a brzaju treba godina u guzici i za volanom da se odlucis kakav ecs vozac biti;)


Lijep pozdrav drugari.
Sve konj do konja, ne smijes se vise ni sprdati, odma' za vrat skacu.
 
Član
ja procitah ovo sranje malo se nasmijah ima svasta :wtf:
ovo sa mudima me posteno nasmijalo znal neko kakvu formulu za konverziju muda KS
recimo da jedno mudo jednako 1.34ks. jos nestopri brzini od 180 za vrijeme jednog treptaja oka predjemo 10-12 metara nesvjesno a ako skrenmo pogled sekundu predjemo 50m treba oprezno birat mjesta za opustanje. fiat za razliku od predhodnog auta je raketa to je super osjecaj ali zasiti se to relativno brzo , ZNAM NIJE MJESTO ALI ZNAL NEKO NEKO SREDSTVO PROTIV SMRZAVANJA PROZORA I MAGLENJA DA RADI KAKO TREBA
 
Član
ja procitah ovo sranje malo se nasmijah ima svasta :wtf:
ovo sa mudima me posteno nasmijalo znal neko kakvu formulu za konverziju muda KS
recimo da jedno mudo jednako 1.34ks. jos nestopri brzini od 180 za vrijeme jednog treptaja oka predjemo 10-12 metara nesvjesno a ako skrenmo pogled sekundu predjemo 50m treba oprezno birat mjesta za opustanje. fiat za razliku od predhodnog auta je raketa to je super osjecaj ali zasiti se to relativno brzo , ZNAM NIJE MJESTO ALI ZNAL NEKO NEKO SREDSTVO PROTIV SMRZAVANJA PROZORA I MAGLENJA DA RADI KAKO TREBA

probaj ovo :D
 
Top