Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Nesto cudno da auto od 2700 kubika i 200hp(cipan) ne moze ic skoro 200 ? Kad si vec glup bolje je da sutis.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Član
Al trebas bit kamikaza da ti prosjek brzine na relaciji zavidovici zepce bude 160. Znaci da dodjes do zepca za 3 min :O

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Pa tako nesto,nista novo,Iako rekord drzi sale sa 530D i 210 kmh.Nije to strasno kad nema saobracaja,gore je ici 120 u spici,imao si iskustvo sa prebijanjem retrovizora pa znas.
 
Član
Nesto cudno da auto od 2700 kubika i 200hp(cipan) ne moze ic skoro 200 ? Kad si vec glup bolje je da sutis.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Glup si pasa, ne vidis dobro izgleda.... gdje sam napisao da ne moze ici 200 zaboli me da ti moze ici i 500 boli me neka stvar, ali kako ces tom brzinom vozit gdje je ogranicenje 70/80, sta hvalis se time haj super dobar si onda svaka cast mozes ti to brze :)
 
To nije tvoja stvar,a taj podvig svakako ne bih vise pokusavao, uostalom nije isto ici tom brzinom sa E/5/A6 i golfom i sl.Iako naravno ne treba ici ni s cim toliko,ali se moze ukoliko je potrebno u nekim situacijama,kao sto je npr hitan slucaj za bolnicu i sl.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Top