Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Član
Tačno moram ugraditi kameru u auto i GPS i sve kurce, palce i onda svi ovi moralisti da mi ga lagano poduvaju. Milion puta vozio 200 kroz naselje i opet ću.
Vi i dalje lickajte svoje aute, ugradjujte diode, kurce, palce, ja ću samo gledati da je što jače i brže, a ne moram ga ni oprati godišnje jednom, samo neka leti i neka je sve ispravno.
Eto, moralisti, prijavite me policiji, neka me hapse odmah.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
Sigurno nemas djecu

Send via Gameboy Color
 
Član
I sejfic se kurci* vozio kroz grad 100+ kmh pa eto sta bi.

Skickat från min HUAWEI GRA-L09 via Tapatalk
 
Član
Na toj cesti Žepče-Zavidovići u Orahovici je neki Sumaher-lokalac nastanjen u Dojčlandu opalio u moje parkirano auto i fino ga raznio :D računam da je išao ispod 100 :D Da je išao 200 odnio bi moje auto do Ljubljane :D:D Prosjek brzine nepoznat haha
 
Član
Jeste vi glupi prirodno ili idete na privatne kurseve?
Pola vas nema godina koliko ja dugo vozim.
PS. Some posts may contain sarcasm.
Volim i ja vas.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Objavljeno u pravo vrijeme, taman za ove usijane glave na forumu...
Ako vec divljate po tim vasim selendrama onda se barem nemojte hvaliti time, to nije nista pozitivno.
 
Član
kad ubiješ nekome djete pa kad tebe neko rokne vidit ceš,radi takvih majmuna drugarica mi je u kolicima,baja uzeo od starog bmw pa se našao kurcit.
 
Član
Kad se ozenis i dobijes dijete spametujes se... bar bi trebao.. ja prvi sam dizao korsu puno preko ogranicenja, išćejfio, sad laganini sve, ne da ti razum da gazis iako dijete nije s tobom, a kad je s tobom pogotovo...
 
Član
Svi vjecno pisu o brzinama 200 na sat a kad treba popljuvati nekog onda su svi lazni moralisti.
Poslano sa Playstation Portable
Ima mjesta za vozit se brzo a to je gdje nije naseljeno, gdje ako izletiš ili zajebes ubijes samo sebe. Ali letit 2 glave u prometu među autima naselju tu nešto ozbiljno nije u redu

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 
Top