Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Fiat bravo 1.6 16 v 2001 god

Član
Sve je do mudesina :D

ToyhJ.jpg


Salu na stranu, pazi se ti pajdo jer mnogo je takvih sto su im mogucnosti vece od automobila pa na kraju....
Nemoj da pogines radi Fiat-*a
 
Član
druze pusti ti ove ko biva strucnjake forumske, vidi se da se ti razumijes u auta i perfomanse, kilaza snaga i sve to cim si spomenuo ja odmah vidim da si ti struciji od njih , a uzeli da te zezaju
npr ovaj maha on ti predstavlja tudja auta ko svoja, ovaj ogy isto nema pojma, a ove ostale da ne spominjem to nema ni auta a kamoli da sta prica, znam ih ja sve vjeruj ja sam na forumu 10 godina mozda
Znam druze sve je ono uredu,ali nekoj djeci treba objasniti kako svijet funkcionise.da se ne moze zivjeti u iluziji nego u stvarnosti.to spojlere na auto stavlja samo radi jednog razloga da misle ljudi da on vozi masinu,a ne zna svojstva za sta koji spojler sluzi.
I kralju sretna nova sve naj bolje sto se kaze 105 pa opet i svima koji citaju sretna nova
 
Član
Kad je u planu micanje ove kuke natrag? Sportski auto s kukom. To bas ne ide skupa

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
 
Hahah 9%kola,90%vozac,1% sine koje kurve vozas.
Sretna nova ;)
Sve dok se na takve pjesme lozis vozaca od tebe nema ;) .Takvi nazalost inace prvi i presele na drugi svijet.
Sretna i tebi nova,pa da se malo opametis i smiris na vrijeme,dok nisi izasao u crnoj hronici.Doduse i ja sam takav nekad bio,npr Zavidovici-Zepce prosjek 160,a max skoro 200 ( iza ponoci,naravno ),ali ne bih to vise da probavam,jedino ako bi bio neki hitan slucaj.
:)
 
Član
Sve dok se na takve pjesme lozis vozaca od tebe nema ;) .Takvi nazalost inace prvi i presele na drugi svijet.
Sretna i tebi nova,pa da se malo opametis i smiris na vrijeme,dok nisi izasao u crnoj hronici.Doduse i ja sam takav nekad bio,npr Zavidovici-Zepce prosjek 160,a max skoro 200 ( iza ponoci,naravno ),ali ne bih to vise da probavam,jedino ako bi bio neki hitan slucaj.
:)
S cime skoro 200

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
 
Top