Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

super izgleda,samo ja bi skinuo ovdje blatarice,znam da baca preko zadnje sajbe,al jbg ljepse izgleda:icon_biggrin:
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Ok, dakle plan rada u narednom (sto kracem) periodu jeste sljedeci:
1. skinuti blatarice
2. nabaviti opruge
3. farbanje lajsni u boju auta i popravak/lakiranje ogrebotina/parnica, a ima ih povelikih i sl.

Nesto kontam i na kraju masinsko poliranje, nakon sto se zafarbaju i srede silne ogrebotine, zaradene uglavnom po parkinzima, da sve to na kraju koliko toliko bolje bude. :D A sad cu lagano malo pauzirati sa autom i voznjom po gradu, koliko trosim para.... sacuvaj Boze, malo da se primirim. Haha, zezaju me, hoce da me snimaju ako sam u gradu, a nisam sa autom:D

Ma kad skontam, odo danas momentalno da skinem vise i te blatarice, haha. Ima da bude i brza, manji otpor zraka ce biti bez blatarica:lol:
 
Legend
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

bas su fino sjele stopke,samo polako ali kvalitetno dalje,.....bice svega ;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

polako ali fino napredujes, puno bolje sada izgleda, odlicno stope legle
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Uh, evo skinuo i blatarice:







Ne zamjerite na losim slikama, ludi cesi stave milion sarafa, kao da su ih imali viska, pa da ih potrose... a i minus u garazi i napolju, smrzo sam se, ali barem sam im dohako :icon_smile:
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Hvala, hvala :icon_smile:
Ali, da mi je ko rekao da onoliko sarafa drzi blatarice,... mislim stvarno previse, jos oni donji skroz korodirali, pukli, pa je bilo povuci/potegni.
Hehe, jeste bolje auto, valjda ce sada ici malo bolje i manje trositi :lol:
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

bravo bravo,ispade pravo mocno,stope su za deset,samo naprijed;)
 
Legend
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Limpi je napisao(la):
Hvala, hvala :icon_smile:
Ali, da mi je ko rekao da onoliko sarafa drzi blatarice,... mislim stvarno previse, jos oni donji skroz korodirali, pukli, pa je bilo povuci/potegni.
Hehe, jeste bolje auto, valjda ce sada ici malo bolje i manje trositi :lol:

ma nema odma 20 konja vise:lol:
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Thanks ljudovi:icon_smile:

Jos kad navucem porsche patike, f1 sat, ferrari majcu, joj gdje ce mi biti kraj...:lol::lol:

Sad se stede pare, sljedece ili opruge ili maska bez znaka, uglavnom nesto mora.
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

fino si odradio ..stope leze pravo na tvojoj boji..meni vec nebi lezale fino..ja bi volio nac ovakve al nesto crystal..kosto je bilo za golfa...a nek si skino one blatarice..ljepse izgleda..meni nisu ni dosle..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top