Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

@Limp:i imaš nekog trojanca(virus) na slikama :icon_confused:
Dobar tuning.
 

JD.

Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

fino izgleda, sretno u daljim radovima...

a za felge, stavi 16" ako mozes ;) osjetna je razlika u odnosu na 15...
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Hvala :cool:

Ali felge su ipak zadnje u planu, normalno da je osjetna razlika, na 16" bi mi bubrezi skakali samo tako... a s obzirom da se cesto ide na izlete, penjem se svuda po makadamu, brdima i sl, te 16" i auto bi unistio za mjesec dana... ali o tome malo kasnije, sada opruge i jos neke stvari prvo da sredim;)

@hakkler meni avg ne javlja nikakav virus, da nije sta do imagesforme-a...
 

JD.

Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Limpi je napisao(la):
Hvala :cool:

Ali felge su ipak zadnje u planu, normalno da je osjetna razlika, na 16" bi mi bubrezi skakali samo tako... a s obzirom da se cesto ide na izlete, penjem se svuda po makadamu, brdima i sl, te 16" i auto bi unistio za mjesec dana... ali o tome malo kasnije, sada opruge i jos neke stvari prvo da sredim;)

ma ja ti kazem sa aspekta izgleda, sto vece to bolje jel :) a naravno ako tako vozis onda ipak manje, sta ces :)
ako mislis sacuvati auto na vecim felgama moras skroz promjeniti nacin voznje :)
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Evo jedne prave "cunerske" stvari:



Doduse nije ih bilo sa skodinim znakom, pa cu ili nalijepi male skodine znakove, ili ostaviti da budu "srebreni" bez ikakvog znaka. A onoj djecurliji ako krenu skidati i stavljati sebi na bicikla, ima noge da lomim:icon_mad:
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Hehe, ima da ih zategnem do jaja:D Ali opet moze neko doci, vidi ne moze odvrnuti, povuci potegni i unisti citav ventil... :icon_mad:

A htio sam naruciti one sto pokazuju pritisak u gumama, ali skupe, a brzo bi ih neko posudio...
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Nekako mi te kapice nisu baš za tvoj auto...ajde..da je lupo,polo,golf ili nešto drugo od vw..onda bi stvarno fino sjele.Je da je 80% mehanike od vw-a..al to nije to.

Što je sljedeče? Znak od honde naprijed na haubi?

Kad več stavljaš..onda stavi kako treba :icon_smile:

kapice2.jpg


imbuskapicat.jpg


ili ostavi kapice pa zamijeni auto :D
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Kod mene bile novitec iz njemacke kapice otiso u Tuzlu neko poskido j*ga :icon_mad:

Jedino rjesenje ove sa imbus kljucem kao na slici sto je hakkler stavio:icon_smile: imal se gdje kupit ovakvih u BiH:icon_question:

Sad ti valja i cuvara unajmit da pazi :cool::lol:
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

@ hakkler Citaj cijeli post:icon_smile: Imam spremne skodine emblemcice da naljepim, pa necu "herezu" da cinim i stavljam bilo kakve druge znakove:cool:

Te sa imbusom su mac sa dvije ostrice, neka gamad moze citav ventil trgajuci/cimajuci pokidati... barem kod nas, eto brojim od sutra dane, koliko ce biti na autu :D
 
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

ajd nek mi netko kupi ove vw kapice pa mi pošalje poštom plaćam piće
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top