Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Inace ovakve vw, audi, bmw, peugeot, merc. kapice su u fisu 5.50KM.
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Limpi je napisao(la):
Te sa imbusom su mac sa dvije ostrice, neka gamad moze citav ventil trgajuci/cimajuci pokidati... barem kod nas, eto brojim od sutra dane, koliko ce biti na autu :D

Ma bilo kakve da staviš..ako su privlačne oku..doći će u napast da ti skine..
Nije to samo kod vas..Svugdje je tako..jedino ak ih koristiš na nekom eventu ili show-u.Di je ekipa koja cijeni to..a ne da mazne..

Krasna stvar..preko e-baya je čak 61 kunicu.
Po meni najbolje riješenje da staviš alu felge ..koje imaju kao zaliven ventil..tj. ventil se šarafi na felgu..a ovo sa dotezanjem,ljepljenjem i u krajnju ruku-"sačekušom" nije rješenje. Mene je prošlo nakon par ukradeih kromiranih kapica..sad idu obične crne..osim ako je neki spešl event..onda..Zadnji komplet u pričuvi..kromiranih :lol:

Baš su kolege kod mene slično nabavile..sad čekam koji će prvi napisat kako je ostao bez njih.:D
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

ja sam popusio tri kompleta...a jedna mi kapica 5KM bila...i sad nemam kapica nikako, jedino sa ventilom sad sta mogu uradit jest da ga otkinu ili nabiju sebi u su....:icon_confused:
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Obicne crne i vozi dalje, ali nevjerojatno kojom brzinom ih skinu, ma ode staviti i nazad llumara, goni ove fancy kapice. :icon_smile:

Ili provesti struju na ventile, pa kad krene skidat da se "opece".
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Bio danas na pijaci imaju ove kao sto si ti kupio al samo vw i opel znak :icon_rolleyes:
A nekakvih chnerskih sa cirkonima i sarenim bojama na desetine nis normalno,cak imaju i sa diosama da svijetli dok se vozis :lol:
 
Član
RE: Fabia - Limpi "" Update, nove stope...

Te sa diodama su najjace, a kako uopste svijetle, na baterijice ili sta:lol::lol:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....







Eto ga ciko llumar na svom mjestu:D
Auto oprano, slike losije zbog vremena, ali eto...
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

sad je opasna fabijana s ovim folijama:),,sala mala,extra izgleda,dobro odradjeno,samo naprijed
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

koliko posto je ovo zatamljenje i koliko parica drug ?

A lijepo izgleda, extra...samo ove ratkape oci mi iskopavaju :icon_eek:
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

drago mi je da si me poslusao, jer auto stvarno izgleda kao da nesto fali ako su mu samo bocnja potamnjena, a vidim uradio si i normalan postotak tako da neces imat nikakvih problema.. Super napredujes, ocekujemo na proljece 15ke felne kakve.. to nek ti bude glavni prioritet opruge s vremenom kad skupis pare.. ILI na proljece opruge i pofarbaj ove sve plastike crne u boju auta, sta god od toga 2 uradis neces profulat
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Hvala:cool:

Llumar 35 cini mi se nesto, nisam siguran, uzeo katalog i prislonio pa izabrao:D

Ne diraj mi ratkape, znas li ti da sam ja uzeo lak od 4-cetiri marke i prefarbao ih, :lol: I ne izgledaju toliko lose, ali u martu vracam alu sa ljetnim gumama, a lanci nek stoje u gepeku;)

Cim se vrijeme proljepsa i otopli, ide farbanje lajsni najvjerovatnije i plastike unutra, i popravak nekih udaraca i sl...

Usput, kod koga bi mi to bilo najbolje uraditi, ovdje u zenici??

Ali prije svega ovoga ici ce najvjerovatnije zadnji lonac, stavim neki da "mala" malo grmi, ovaj mi je poceo vec praviti cudne zvukove, nece jos dugo... 10-ta mu godina.

I na kraju stavio sam led pozicije, vozio od septembra sa lijevom pregorenom, ... pa malo da sredim prije tehnickog i rege.
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

ja sam radio na astri sve te stvari kod Lepira, i prezadovoljan sam, mnogo ljudi radi kod njega moras se narucit par dana unaprijed, mogu ti dati i broj ako zelis..
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

Cim otopli vidim za farbanje i to, najgore sto ima i mjesta gdje je skinuta farba, posebno oko desnog blatobrana, vecih ogrebotina i plave/crvene/crne boje od drugih auta... a za cijelo/kvalitetno lakiranje treba dobrih para, pa cu vidjeti da se nekako "srede" ta kriticna mjesta.

I jos vezano za ove plastike unutra, oko ventilacije, cd playera,... mogu se ofarbati, a da se boja ne guli i sl?
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

naravno da se mogu farbati drug, plastika kao i svaka druga, samo nek ti lakirer izabere dobru podlogu...

A sto se tice lajsni, ako ti majstor predlozi da skidas lajsne sa braniak sutni ga nogom u guzicu, jednom kad se skine, kopce na braniku omeksaju skroz i kasniej uvijek ispada negdje lajsna...;)
 
Član
RE: Fabia - Limpi-&Novi Update....

E vidis nek si napomenuo to za lajsne, dakle farbati ih bez skidanja;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top