Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mali Skodilak

Ma znam, to ti je cijena kada se jadno auto natrpa do vrha, sto unutra sto na krovu,... Bolje mi sad lijeciti, nego cekati da jos nesto povece za sobom.

Valja mi vidjeti i uzeti plinske, a najvjerovatnije i oprugice, pa ima da bude bolje nego novo:D Samo koliko su otprilike cijene i koje marke da gledam?
 
Član
RE: Mali Skodilak

fina skoda,mislim da imas veoma dobru osnovu za daljnji rad,pokazalo se da se ovaj tip vozila moze dobro srediti,na kraju krajeva imas u garazi skodu,,,dosta ideja i tako to,,sve u svemu sretno u daljnjim radovima,,,,da se navozas,pa i ti kao i stari predjes na nesto novije:)
 
Član
RE: Mali Skodilak

Jos znaci Scodillaca. Neka neka i kod mene je samo je 2002 god. (Elegance) i muzika je malo bolja:lol:
 
Član
RE: Mali Skodilak

badboy je napisao(la):
dobra skodica nema sta...


a to sto nema klimu nemoj se cuditi ni ova nova skoda nema abs,airbag ...znaci jedino se nova skoda moze registrovati u bih....a u eu nemoze

raspitaj se više,nova fabia ima standardno airbag za vozača i suvozača,
airbag suvozača ima i prekidač da se može isključiti,slabiji motori nemaju ABS standardno nego uz doplatu... i klima je standardna...
______________________________________________



Dobra fabia,šteta što se ne održava,zamjeni što prije amortizere dok nije ošlo šta više ;)
 
Član
RE: Mali Skodilak

Hvala, ma odrzava se ona, redovno je stari vozio u skodin servis do 10000km, onda presli kod majstora, jeftnije, samo ako je nesto zeznutije za odraditi onda servis, ostalo moze dobar majstor sredit. Ali ono, normalno da cuvas auto vise kada je novi i "mlado", a vec kad udje u godine... mrsko mi ga nekad do garaze odvesti, pa ga parkiram napolju. A onda mi bude zao, pa u po noci izadjem i odvezem u garazu. :icon_smile:

A za amortizere, student sam, valja mi sipati i gorivo i izlazit hehe, pa se nije imalo, ali eto skupilo se( pili se sokici i kafica) i naruceni blistein plinski. Sutra idem kod majstora da je "zategne", zamijeni jos neke sitnice i provjeri sve ostalo, da bude spremna za zime i za tehnicki.
 
Član
RE: Mali Skodilak

bravo bravo,napredujes,mislim razumijem te u potpunosti,ja sam isto student,i to student koji sedmicno dva puta vozi po 200 kilometara da bi isao na faks,pomalo je to sve tesko ukomponovat,i izlasci,i novi dijelovi,i sve ostalo,,,zato tebi svaka cast,fino napredujes,samo naprijed buraz:):)
 
Član
RE: Mali Skodilak

bratko moj to sto je starija, znaci samo da moras 2 puta vise brinuti o njoj....moja je svakih 15-ak dana na kanalu an kontroli, ne zato sto se djubre kvari, nego zbog velikih felgi itd itd, p redovne kontrole jel se pocelo sta cijepat ;)
 
Član
RE: Mali Skodilak

Pa nije dijete da je sedmicno vozim i pregledam, i da hocu nemam toliko vremena. Ja to pregledam, izadjem na cestu, iskljucim muziku i osluskujem, pratim sta se desava, ako je normalno i ide normalno/koci, picim dalje, ako nije idem majstoru:icon_smile:
Kod mene su standardne felge, da su 16", dovojno da nekoliko puta prodjem fakultetskom, i da se nesto sj*e. Sad ispade da samo tocim i vozim, jok, kontrolise se ona, sutra ce se sve detaljno pregledati i zamijeniti seleni i ostalo, ima da bude bolje nego novo :D... da uradim ovo sto se "ne vidi" dok je zima, a na proljece lagano lakiranje auta i farbanje lajsni u istu boju.
 
Član
RE: Mali Skodilak

znam da nije, govorim ti i u svom slucaju...ono sto zelim reci da je treba redovno kontrolirati, ako nista Fabijama su jako jakooo slaba tocka seleni ;)
 
Član
RE: Mali Skodilak

Mozes ako hoces....ali aj sebi planiram Powerflex selene staviti i miran sam...bit ce tvrdo, ali se necu morati sekirati hehe ;)
 
Član
RE: Mali Skodilak

tibor987 je napisao(la):
znam da nije, govorim ti i u svom slucaju...ono sto zelim reci da je treba redovno kontrolirati, ako nista Fabijama su jako jakooo slaba tocka seleni ;)

tacno,ja svoju kad sam uzeo seleni su joj bili nevidjeno sj*ani al srecom nisu nesto posebno ni skupi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top