Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Fabia F1 /Mk1 - Str 1. Info/slike... 183, nove fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Mali Skodilak

Fin početak,jedino što mi se ne sviđa jesu nekakve niklovane lajsnice ispod znaka naprijed? I kad već tamniš,onda uradi sve ili nemoj ništa,po meni ovako djeluje nedovršeno..
 
Legend
RE: Mali Skodilak

lijepo predstavljanje, odavno nisam procitao bolje
cestitam na tome, prije svega
skoda kao skoda je fina, samo im bas zamjeram da u taj comfot nisu ubacili "bar" klimu i abs :mad:
mislim auto tih godina, tog motora da nema te dvije stvari, nikako mi ne ide u glavu al et..

sve u svemu fin autic, i cuvaj ga ;)

i da, umalo da zaboravim
ziv bio pa ofarbaj ove "mrezice" na donjem dijelu branika u crno, i ove 3 crte ispod znaka takodje sve u crno, ili kad mognes uzmi drugu masku ak ti se ova vec ne svidja ;)
 
Član
RE: Mali Skodilak

Jedino sto je 2000-te dolazilo korisno u comfort paketu, jeste onaj fini kljuc "skakavac" i centralno daljinsko zakljucavanje. Hajd za klimu i razumijem nekako, al da teska fabiana nema barem abs, e to je minus veliki...

Dole je plastika, orginalna je napukla prosle zime, pa sam nasao na otpadu i eto prefarbao u boju auta. Cisto da vidim kako bi izgledalo, a kontam i da one prednje i zadnju lajsnu isto ofarbam u boju auta. I tako, , nesto mi bi pa ofarbam i "sredim" tri lajsnice, haha ono ko tri konstitutivna naroda :icon_smile:
 
RE: Mali Skodilak

kakvu mjuzu imaš ajde molim te opiši mi i kako rade ti zvučnici ako možda nemaš pojačala i basa
 
Član
RE: Mali Skodilak

Fina Fabia za svoje godine...:cool:

Ovo ne kužim?? "valja mi nosit ono zaljepljeno P"

Zašto? :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Mali Skodilak

Zakon o vozacima pocetnicima, dvije godine nosit P, magnetno bi trebalo biti po pravilu , ali moze i naljepljeno na zadnju sajbu, bitno da se vidi.... i da ne smijemo do 23 godine voziti iza 23 sata, i ogranicenja brzine ne vaze za "nas", moramo ici jos 10km/h sporije... (izuzetak je grad i ogranicenje 50). Glupost teska, nas mentalite, dodje ti neki djiber (ti normalno sve vozis), ude ti u guzicu, cesto pocne trubit ako ne krenes odmah na zuto, i sve ceka da te predje,... ravna te sa auto skolom...

Nije losa babia, ali amortizeri su mi skroz istroseni, zadnji desni mi je totalno iscurio, i prednji skoro. Nisu nikako mijenjani,a nase divne ceste ucine svoje. A nisu jeftini, tako da ih najvjerovatnije necu ni dirati....
 
Član
RE: Mali Skodilak

Drug jedan mali prijedlog....skupi nesto love i uzmi si rucicu mjenjaca od elegance paketa, i chrom ringove za tacho da ti obogati ovo sivilo unutra ;)
 
Član
RE: Mali Skodilak

Jel se uzima samo rucica, ili ide posebno i ona kozna navlaka, pretpostavljam da je kvalitetnija nego ova trenutna, koja je progorena cigarom? I jel idu samo orginalne iz servisa, ili ima neka alternativa, iz neke druge prodavnice auto dijelova?

Obloga ručice mjenjača Fabia 56,80 KM

Kožna navlaka ručice mjenjača Fabia 45,21 KM

Chrom naljepnica mjenjača Fabia 8,89 KM
bez pdv-a
 
Član
RE: Mali Skodilak

:icon_cry:, pocela i fabia otkazivati, nedavno otisao termostat, povukao i vodenu pumpu za sobom, komp se zblesirao pa je odradjen "restart", dihtung i crijevo od permanta se pocelo raspadati... bilans -400KM, s tim da jos cekam crijevo.

Ali i nesto mi ko lupka odzada, ne puno, sad manje kako sam stavio zimski set, da nije amortizer skroz otisao i on lupa, ne izgleda fino nimalo:
 
Član
RE: Mali Skodilak

dobra skodica nema sta...


a to sto nema klimu nemoj se cuditi ni ova nova skoda nema abs,airbag ...znaci jedino se nova skoda moze registrovati u bih....a u eu nemoze
 
Član
RE: Mali Skodilak

Imali neko ko bi mi mogao promijenit ono osvjetljenje na tabli, nesto ovako recimo:
 
Član
RE: Mali Skodilak

a druze moj st ase cudis sto je prolupalo pa pogle ti tog jada...

1. Nemas odbojne gume na amortizeru nikako
2. To uljasto pri vrhu, mislim da ti je amortizer procurio, znaci mortus je, kapak, otisao an onaj svijet u vjecna lovista :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top