Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
jesam se putarina isplaco ko niko, gore neg na autoputu Sa-Ze :lol:

eo moje sklopocije, trenutno 10 lvl cim odplatim kredit malo se dignem drugu uzimam :D

ets200002.png
 
eh ovako najdoh rjesenje , trebam zabraniti firewall-u al ne znam kako da to uradim , ako neko zna nek mi kaze :D

enivejs , imam scaniu i 2 DAV-a, ponestalo para za drugog sofera, pa hocu da odradim poso al me jebe ovo oko aktivacije , sjetim mu se najmilijih :D :D
 
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
eh ovako najdoh rjesenje , trebam zabraniti firewall-u al ne znam kako da to uradim , ako neko zna nek mi kaze :D

enivejs , imam scaniu i 2 DAV-a, ponestalo para za drugog sofera, pa hocu da odradim poso al me je*e ovo oko aktivacije , sjetim mu se najmilijih :D :D

Hm... pa ugasi ga dok igras, ugasi i net ;)

Mislim da bi trebalo tako da radi, ako ne onda cemo ganjat nesto drugo ;)
 
Član
Igru mozete igrati i na hrv jeziku :D
nego instaliram sve normalno ukucam onaj key napravim profil i krene ucitavanje i izbaci me ono not responding tako nesto ebem mu majku :)
skidam s torrenta pa da vidim sta ce biti :D
 
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
eh ovako najdoh rjesenje , trebam zabraniti firewall-u al ne znam kako da to uradim , ako neko zna nek mi kaze :D

enivejs , imam scaniu i 2 DAV-a, ponestalo para za drugog sofera, pa hocu da odradim poso al me je*e ovo oko aktivacije , sjetim mu se najmilijih :D :D

Hm... pa ugasi ga dok igras, ugasi i net ;)

Mislim da bi trebalo tako da radi, ako ne onda cemo ganjat nesto drugo ;)

ma zabranio sam bio al kreten izmjestim file i pojebem , i bio mi je iskljucen net pa cu opet malo kasnije igrati , kud ne moze MP ovo , mislim da pola nas ne bi spavalo xD
 
Yellow je napisao(la):
kako vi pičite te levele majketi.....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Mislim da ce biti MP, pisalo se o tome, ali samo za one koji kupe igricu :icon_cry: :lol::lol:

Dosta za veceras, 14lvl, dobio novi motor 476ks, sad je duplak, velika evropa:lol::lol:
plastike rezervoara, i dva AMG lonca :lol::lol:

ets200019.png


ets200021.png
 
Top