Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
Probao nece ma vrjeme mi je vala i comp mjenjat ubrzo .................a one 1 euro truck instaliram sve lijepo ali mi grafika i sve bude crveno
 
Benny_BMW je napisao(la):
Probao nece ma vrjeme mi je vala i comp mjenjat ubrzo .................a one 1 euro truck instaliram sve lijepo ali mi grafika i sve bude crveno

ako nisi odavno dizao sistem digni povuci nove drivere otvori malo kuciste usisaj prasinu termalnu pastu zamjeni i ok, mozda i povuce nije toliko zahtjevna igrica ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Mislim da ce biti MP, pisalo se o tome, ali samo za one koji kupe igricu :icon_cry: :lol::lol:

Dosta za veceras, 14lvl, dobio novi motor 476ks, sad je duplak, velika evropa:lol::lol:
plastike rezervoara, i dva AMG lonca :lol::lol:

ets200019.png


ets200021.png

zar možeš uzet ovog troosovinca ako si 14ti level
 
Kakvo sam sranje napravio , fulim skretanje na autoputu , kad se lola poceo okretati preko travnjaka haos zivi . kako se puca SS
 
Little Dragon je napisao(la):
Kakvo sam sranje napravio , fulim skretanje na autoputu , kad se lola poceo okretati preko travnjaka haos zivi . kako se puca SS

F10, ali tipka F10 a ne F pa 1 pa 0 :lol::lol:;)

Onda ti bude tamo u My documents

Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Meni iskljucen net bio , i blokiran na firewall-u al nece pa nece majku mu :icon_confused:

Ako ti nije mrsko skinuti sa ovog linka

http://ncrypt.in/folder-VpO4TdVX

Pise da je Full crakced, obrisi taj svoj, pa instaliraj ovaj, evo sifra ako bude trazilo prilikom raspakivanja "www.skidrowgames.net"

Nisam skidao pa nisam siguran da li radi, ali vrijedi pokusati ;)
 
nizbrdo 101km/h :lol: :lol: :lol:
vozite dionicu od Praga prema Poznenu divota od puta ;)

i jos nesto ajmo kamijondžije na spavanje valja sutra koju turu opet bacit :lol: :lol: :lol:
 
Top