Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
Ja skinuo sa ovog gore linka kad sam usao trazi kao neki kod ali se to moze preskociti pa sam nekako usao u igru al mi grafika cista 0 ja kad sam gledao na you tube predobro stvarno izgleda al u mene ni slicno sta bi moglo biti pojma nemam :icon_question::icon_question:
 
Ja sam igro ETS 1 i bilo je extra stvarno,samo me jebu one kazne za brzu vožnju "Speeding offence" ili kako je već bilo :lol: Nema većeg meraka nego uzeti onaj najjači kamion i nabudžiti ga maksimalno,staviš na manuelni mijenjač,otkačiš prikolicu i onda se kurčiš po gradu,ko fol od semafora do semafora potežeš se,samo jebeno ga izšaltati,14 brzina :lol: 3. 4. 5. 6. 7. 8. samo preskočiš on puni ko sumanut',jebe se njemu :lol:
 
edin.m je napisao(la):
Ja skinuo sa ovog gore linka kad sam usao trazi kao neki kod ali se to moze preskociti pa sam nekako usao u igru al mi grafika cista 0 ja kad sam gledao na you tube predobro stvarno izgleda al u mene ni slicno sta bi moglo biti pojma nemam :icon_question::icon_question:

Pa tu gdje je bio link ima i taj kod, jesi ga preskocio ali igras demo, desetak prikolica i neces moci vise, a to sto se grafike tice to je do tvog kompa...
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Ja sam igro ETS 1 i bilo je extra stvarno,samo me je*u one kazne za brzu vožnju "Speeding offence" ili kako je već bilo :lol: Nema većeg meraka nego uzeti onaj najjači kamion i nabudžiti ga maksimalno,staviš na manuelni mijenjač,otkačiš prikolicu i onda se kurčiš po gradu,ko fol od semafora do semafora potežeš se,samo jebeno ga izšaltati,14 brzina :lol: 3. 4. 5. 6. 7. 8. samo preskočiš on puni ko sumanut',je*e se njemu :lol:

Ma razumijem te stvarno je igrica predobra al hajd reko da oprobam ovaj novi ETS 2 al grafika mi nista nevalja ne znam sta odradit da se to malo sredi,stvarno sam se nalozio na ovu igricu i dan i noc bi se mogla igrati;);)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
edin.m je napisao(la):
Ja skinuo sa ovog gore linka kad sam usao trazi kao neki kod ali se to moze preskociti pa sam nekako usao u igru al mi grafika cista 0 ja kad sam gledao na you tube predobro stvarno izgleda al u mene ni slicno sta bi moglo biti pojma nemam :icon_question::icon_question:

Pa tu gdje je bio link ima i taj kod, jesi ga preskocio ali igras demo, desetak prikolica i neces moci vise, a to sto se grafike tice to je do tvog kompa...

Ma i ja sam odmah pretpostavio da je do kompjutera al sta je tu je...
 
edin.m je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
edin.m je napisao(la):
Ja skinuo sa ovog gore linka kad sam usao trazi kao neki kod ali se to moze preskociti pa sam nekako usao u igru al mi grafika cista 0 ja kad sam gledao na you tube predobro stvarno izgleda al u mene ni slicno sta bi moglo biti pojma nemam :icon_question::icon_question:

Pa tu gdje je bio link ima i taj kod, jesi ga preskocio ali igras demo, desetak prikolica i neces moci vise, a to sto se grafike tice to je do tvog kompa...

Ma i ja sam odmah pretpostavio da je do kompjutera al sta je tu je...

A ima par caka, programi kao game gain 2, gamo booster 3, i jos neka podesavanja da malo poboljsaju performanse kompa, ali ne mozes ocekivati cudo, bitno je da ti ne steka...
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=oBTZZgJ5yj8

eto ako neko oce veci levl da moze kupovat sve kamione i sve one update sto imaju . . .
 
Član
I ako niste išli u Englesku, nemojte, mamicu im... radara ko u priči, i sve im nekako naopako, stalno kazna za wrong way
 
Ma ne mora se koristiti cheat engine, dovoljno da promjenis neke parametre i da kamion ide 200 s mjesta, ali je malo teze upravljati:lol::lol:, i nije to to, ljepsi je osjecaj kad se malo napatis pa ga nadogradis :icon_smile:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
edin.m je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
edin.m je napisao(la):
Ja skinuo sa ovog gore linka kad sam usao trazi kao neki kod ali se to moze preskociti pa sam nekako usao u igru al mi grafika cista 0 ja kad sam gledao na you tube predobro stvarno izgleda al u mene ni slicno sta bi moglo biti pojma nemam :icon_question::icon_question:

Pa tu gdje je bio link ima i taj kod, jesi ga preskocio ali igras demo, desetak prikolica i neces moci vise, a to sto se grafike tice to je do tvog kompa...

Ma i ja sam odmah pretpostavio da je do kompjutera al sta je tu je...

A ima par caka, programi kao game gain 2, gamo booster 3, i jos neka podesavanja da malo poboljsaju performanse kompa, ali ne mozes ocekivati cudo, bitno je da ti ne steka...

Ma znam al evo upravo sam otkrio do cega je Igrica podrzava 2 GB RAM-a a u mene samo 1 GB:icon_question:
Dobro sam je ikako uspio pokrenut:lol::lol:
 
BHT Ovisnik
evo skidam i ja,znao sam ovoga igrati neprestano,iovako jedva spajam posao s faxom,bojim se da cu sve zapustiti :lol::lol:
 
Top