Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
ja sam najbrže GARIO 103, sad neznam jesam li bio pod teretom ili šta (samo 320KS) Najbolja cesta što sam vozio je os Meinnheima do Duseldorfa, jebenica, a probat ćemo i ovu kod Praga....
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Ograničeno je 90, moze se ubaciti mod da ide do 110 i vise, al onda neka malo jaca krivina odee :)

a ne moze se u igri namjestit da ide preko 90 ?
ma ja i onako ulijecem u krivinu jedno 80 90
al zato iz krivine izlijecem bez prikolice :D
 
Član
Ja sam uspeo izvuci 102km/h sa Reno kamionom skroz fabricki sa 440ks ;) Na zalost evo sad me izbaci iz igrice :icon_mad: Kaze da produzim a kod koji imam ne radi vise...
 
Član
YUgisa je napisao(la):
Ja sam uspeo izvuci 102km/h sa Reno kamionom skroz fabricki sa 440ks ;) Na zalost evo sad me izbaci iz igrice :icon_mad: Kaze da produzim a kod koji imam ne radi vise...

pa blokiraj igru da ne ide na internet . . . ugasi ono update u postavkama i nece ti se to vise desavat . . . .
 
Ja skinuo i prešao 1. lvl,sad sam na pola 2. Fali mi oko 300 exp za 3 :lol: Al' mi grafika loša u pm,ne znam da je do kompa,2 GB grafička,4GB rama,core i7 .. Jel ima neki fazon da podesim da mi ne bude ? A sve pozatvaram i opet mi isto :icon_question:
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Ja skinuo i prešao 1. lvl,sad sam na pola 2. Fali mi oko 300 exp za 3 :lol: Al' mi grafika loša u pm,ne znam da je do kompa,2 GB grafička,4GB rama,core i7 .. Jel ima neki fazon da podesim da mi ne bude ? A sve pozatvaram i opet mi isto :icon_question:

meni grafika super stavis ono sve na ultra,grafiku na 1920x1080 i bice slika ko mlijeko
 
Član
Imas u podesavanjima da podesis grafiku, u startu je na najnizem nivou... ;)

0g1, jel moze malo preciznije, ne uspevam da nadjem gde se to gasi? :D
 
Član
pomagajte drugovi sad cu da se obesim... znaci igrica mi steka na sve strane, igram na laptopu, od sinoc poceo vozim ko mahnit samo pusim i sjedim za compom, i oko 12 mi je izbacilo ono za cod, i ne moze, probo sa 20 codova sa neta, ni jedan ne radi, skino sam jos sa dvije razlicite lokacije, ali ne rade codovi, pomagajte ako boga znate sta da radim, zarazio sam se gore je od heroina...:S
 
Član
YUgisa je napisao(la):
Imas u podesavanjima da podesis grafiku, u startu je na najnizem nivou... ;)

0g1, jel moze malo preciznije, ne uspevam da nadjem gde se to gasi? :D

kliknes na opcije i to 3 po redu kod mene je igranje i imas to onlajn vjesti i to ugasi . .

ets2help.jpg



a evo i ovako pa da svi znaju

ssssssssssssssshb.jpg
 
Član
Ok, hvala ti mnogo na pomoci, gledao sam bas tamo i nemam pojma kako nisam skontao to :icon_eek:
 
Top