Euro truck simulator 2

Euro truck simulator 2

Član
Ja je skino juler Leta hvala..... imaš li kakvu šifru da otključamo one Actrose od 600KS?, digo sam kredit

Ja išau u neki rudnik, spuštao se, i zakačio prikolicu punu ugljena, i nisam je mogao izvući...:lol: (uzeo onog najjeftinjijeg actrosa od 320KS)
 
Član
Yellow je napisao(la):
Ja je skino juler Leta hvala..... imaš li kakvu šifru da otključamo one Actrose od 600KS?, digo sam kredit

Ja išau u neki rudnik, spuštao se, i zakačio prikolicu punu ugljena, i nisam je mogao izvući...:lol: (uzeo onog najjeftinjijeg actrosa od 320KS)

Kako zvuci zanimljivo....jos malo pa je se skinula hvala Leta ;)
 
Ma nema virusa to je sa njihovog sajta, oridjinale :icon_smile: Ako vam ne bude mogao ovaj serial vicite postavicu drugi:icon_smile:

Eh nema varanja i sifara :) digni kredit pa odplacuj :) Svejedno ne mozes uzeti onog, i ja sam kreno od tog :) Sad mi je visoka kabina, ima pomocnu i 456 konja :icon_smile:

Zaposlio sam dva majmuna, ali vise stete nego koristi, smotani neki :lol::lol:

A za kazne svugdje isto, samo u Eng puno radara majku im, svaki potrefim, a ovamo uglavnom su ispred tunela :)
 
Član
Ma ja imam na računu 400 tis. EUR, uzeo ih, konto uzet actrosa. Došao kod dilera, kad tamo svi mi zaključani, jer sam početnik (nivo5) tako da mi pare leže na računu. A te idiote mi se neda zapošljavat, valjda mogu napredovat i bez njih.

do kojeg si ti nivoa došao?
 
Top