EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

Sve pohvale za auto, prosle godine sam vozio prijateljevu civic tipeR 2008 godina, jednostavno taj motor kad se zavrti na visokim obrtajima zvuk i osjecaj je brutalan!!!!
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Sve pohvale za auto, prosle godine sam vozio prijateljevu civic tipeR 2008 godina, jednostavno taj motor kad se zavrti na visokim obrtajima zvuk i osjecaj je brutalan!!!!

Thnx,da nije loš no vozio sam 4 type ra i taj je najgori novi.Motor je vrh ostalo prosjek...
 
Član
Stigao paket iz UK Eibach pro opruge da ih uparim s Koni sport amortizerima i spustim auto kako spada
te JDM madafaka mudflaps iliti blatarice...nadam se ovaj tjedan ugradnja i slike prije i poslije spuštanja.
mudc.jpg
 

EE9

Član
djtopa je napisao(la):
Stigao paket iz UK Eibach pro opruge da ih uparim s Koni sport amortizerima i spustim auto kako spada
te JDM madafaka mudflaps iliti blatarice...nadam se ovaj tjedan ugradnja i slike prije i poslije spuštanja.
Čuj blatarice???
Izgleda da to imaju samo "papci" na HONDA-ma! :D
 
Član
lord turbo je napisao(la):
malo vecu felgu i tanju gumu bit ce puno bolje kad je kalas ;)
Čuj svi koji su stavili veću felgu su izgubili na svemu na Integri osim na izgledu,a taj auto se ne kupuje zbog izgleda.Želja mi je Rota FIghter 10 u 16 cola zbog izgleda (replika Volk CE28) ali i težine 5.9kg no vidjet ćemo za sada ostaje na OEM koje su ispod 6kg...16 i to ultra lagane su max da ne uništiš ITR ...
 
Član
Jesi je spustio ne vidi se dobro na ovoj slici daj okini sa strane da vidimo kako izgleda ;)
 
Član
memi je napisao(la):
Jesi je spustio ne vidi se dobro na ovoj slici daj okini sa strane da vidimo kako izgleda ;)

Da stavit ću slike prije i poslije,sad je taman kako treba biti.Također ofarbani branici i ispoliran cijeli auto....
 
Top