EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

Član
Evo da predstavim "novu" staru pilu .Moja četvrta Honda po redu (Civic 1.5 EK3,Prelude VTi 2.2 VTEC BB6,Civic Type R EP3) i nikad dosta...imao sam prije toga Yuga,2 Golfa diesel i kad sam kupio prvog Civica (1.5 115KS) mislio sam da sam kupio Ferrarija(u odnosu na diesel s 64KS) to je bila ljubav na prvi pogled,zvuk,okretaji itd...

ex CTR EP3 taman sam ga sredio po svom(fali samo još LSD i spuštanje)
i osvane Integra u oglasu,to nisam mogao propustiti nakon čitanja hrpe testova na netu da je najbolji N/A auto s prednjim pogonom za užitak u sportskoj vožnji.

59505220.jpg

17277808.jpg

71039405.jpg



Integra Type R DC2 Starlight black pearl 1999g

Malo podataka za neupućene...

1800 ccm 16V DOHC VTEC ,B18C6
190 KS / 8000RPMs,Redline 8400,cutoff 8700RPMs
178NM / 7300RPMs
0-100 KM/h 6.7sec
Max speed 236km/h
Weight(A/C model) 1140kg
-5 speed manual
-Torque-sensitive helical limited slip differential(LSD)

Od modova kad sam je kupio imala je samo Supersprint 4-2-1 ispušnu granu.
neke sitnice sam već kupio (naravno servis pošten zamjena velikih selena itd)tako da je sad ovako...

-Supersprint 4-2-1 race manifold
-OBX Twinloop muffler
-AEM cold air intake (+ K&N filter,Injen hydroshield)
-Energy suspension motor mount inserts
-Energy suspension shift bushings

Sljedeće planiram KONI sport štelajuće amortizere da ju spustim cca 2.5 cm,window visors,skupljanje para za Mugen komplet ispuh twin loop i neke što lakše felge 16'.Bolje fotke kad se olakira prednji branik i ispolira pila...

Šta da vam, kažem auto je predobar,ležanje na cesti,osjećaj na volanu za cestu,mjenjač,grip(LSD),razvrtavanje motora i blokada na 8700,nema zvučne izolacije tako da s CAIjem ima zvuk VTECa kakav nisam čuo na nijednoj Hondi,stvarno treba doživit to sve...naravno osjeti se svaka rupa na cesti i čuje sve izvana i ispod haube.Potrošnja mješovito(većina grad) oko 450km s 50 litara.

dsc04835s.jpg

dsc04836j.jpg

dsc04861gf.jpg

34635921.jpg

3hdrvivid.jpg

dsc04845v.jpg

dsc04850g.jpg

dsc04865.jpg

dsc04853c.jpg

dsc04863q.jpg
 
Član
Sve pohvale za nova kolica i neka te dobro sluša i da bude što manje kod Želje:icon_smile: i kad budeš išao kod Želje reci mu da ima pozdrav iz Livna od Jurinog šogora,znat će on sve...;)
 
Član
Ooooo Mladene... ma neda ga Adi nikome, nek si predstavio svoju malu :)
Ono na cemu ti najvise zavidim je sto si potrefio i registraciju...:cool:
 
Član
Svaka cast na izboru, jedan od najboljih autica na forumu :cool:

Ovakvi auti se nazalost, vise ne prave...
 
Početnik
ojjjjjjjjj :icon_eek: jedno od auta,koja su mi ono MUST HAVE--nekad

svaka cast cuvaj to dobro...
 
Ah sta reci, kao sto Lija rece, jedno od must have auta, nekad, samo sto ja kad se jedne dokopam ne planiram je dalje prodavat, cemo da ostarimo zajedno :icon_biggrin:

O autu otprilike znam sve sa hondacluba.hr, komentari suvisni, kao sto rekoh, san, uzivaj brate ;)
 
Top