EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

Član
haso je napisao(la):
auto san snova......a koja je brza ova civic siva ili integra :icon_smile:
;)
Hvala svima na komentarima.
istina tako nešto može kupiti samo freak,jer za te novce sam mogao kupiti dosta novi ,jači,luksuzniji auto.No to mi nije ni najmanje bitno od kupovine auta.

Koji je brži?Civic je davao veći dojam ubrzanja zbog i-VTEC K20 motora koje stvarno prejeben ima više momenta od B18 i vuče iz niskih okretaja.No ITR ima bolje ubrzanje po tvorničkim podatcima.
Po zavojima Civic nema nikakve šanse prvenstveno zbog špere....
 
Član
Pratim redovno integru na hondaclubu i sta reci nego veliki respect! Imas auto o kojem neki sanjaju i drago mi je zbog toga, jer tvoj san je ostvaren! Samo ga cuvaj i zelim ti puno srece u daljim planovima! ;)
 
Član
Joj 8000+
MSN-Emoticon-tongue-104.gif
 
Član
ja sam vec nekoliko puta rekao da honde sve vise pristaju srcu
kada vidim koliko vi vlasnici tih auta volite svoje ljubimce i dajete sve za njih tacno mi dodje da se borim da dodjem u posjed neke honde, ali ali, znate vec kako ide
uglavnom neka je sa srecom sa auticem i samo naprijed
 
Član
Kako Integra ima tenkovsku antenu razmišljao sam nabaviti neku kraću,vani se stavlja većinom S2000.
No odlučio sam se za unique Škoda tuning(kolega imao u garaži),nije oličenje ljepote no bolja je nego OEM.

01dfbyflgdpihgaeprig.jpg


fgjdhgjk.jpg


kratka22222.jpg


Neki sitni radovi na Integri su pali.Gume nosača motora su lagano počele pucati i to se osijeti u vožnji pa je stigla zamjena.
Zadnji nosač by Anđelko i Energy suspension umetci za donja 2 .
Nadam se da neće previše tresti u leru i pojačati buku:)

01aa.jpg


Prednji diskovi idu na tokarenje i nove pločice Ferodo DSPF,sad su na autu neke loše pa kočenje nije naj.
Sljedeće slijedi farbanje prednjeg branika i poliranje te punjenje Twin loop lonca ponovno i pregled ostatka ispuha .
.A onda se bacam dalje na ovijes jer htio bi da se vozi kao nova.Od styleinga ništa dok ne bude MINT u vožnji i svemu.

24344381.jpg


Volan je bio užasno izlizan i poderan ( MOMO powaa:( ) pa je presvučen u novu kožu,prezadovoljan sam.
Također zvučnici za zadnju policu Pioneer da bar nekakav zvuk(bass) imam sad su serijski zvučnici 4 komada=koma

91619945.jpg

11426044.jpg

23739096.jpg

78456236.jpg

79165950.jpg
 
Član
kako je dobro ispao volan, uhhh, svaka cast
ja kad vidim onih 10 000 rpm na tabli najezim se:cool::cool::cool::cool:
 
Član
zozon je napisao(la):
Preljep interijer,bas mjera ;)

Istina kad sjedneš za volan ,sve je na pravom mjestu i feeling je super za razliku od novijih auta gdje sjediš među oblacima koliko su visoki.
heh mene i dan danas nekad iznedi to razvrtavanje i zvuk/nuspojave iza 8000:cool:
 
Član
djtopa je napisao(la):
zozon je napisao(la):
Preljep interijer,bas mjera ;)

Istina kad sjedneš za volan ,sve je na pravom mjestu i feeling je super za razliku od novijih auta gdje sjediš među oblacima koliko su visoki.
heh mene i dan danas nekad iznedi to razvrtavanje i zvuk/nuspojave iza 8000:cool:

nemoj puno preko 8000,nije zdravo za spermatozoide...jadni umiru hehe :D
 
Top