EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

Član
Nakon 3 sata kemijanja novi usis montiran-Tegiwa Carbon airbox,replika Mugena.
Mogu samo usporedit dojmove s AEM CAI jem kojeg sam imao prije Tegiwe.
Na niskim okretajima ogroma razlika odaziv na gas je sada instantan,čak i u 4,5 brzini se osjeti a niskima
da ima više momenta auto i da bolje ide u VTECu isto možda se čini slabije jer je AEM tamo jedino i davao...

Zvuk:AEM je do VTECa nečujan a u VTECu nešto najglasnije što sam čuo u Hondi.
Tegiwa je pojačala kompletan zvuk,moguće i da se vibracije prenose jer usis je jedva uguran.(sve je smetalo cijevi od klime obadvije

samo savijali,posuda tekućine i nnjen nosač zakrenuta,skidali smo nosač hladnjaka lijevi da bi ga ugurali itd)
Na pun gas ima duboki zvuk u VTECu tiše od AEMa no svejedo zvuk je odličan.ja zadovoljan još grana bolja i to je to...


 
Član
Predivan auto. Cuvaj je, mazi i pazi, jer je bogatstvo biti vlasnik necega kao sto je ovo... Sretno! :)
 
Član
etno je napisao(la):
Predivan auto. Cuvaj je, mazi i pazi, jer je bogatstvo biti vlasnik necega kao sto je ovo... Sretno! :)

Naravno,kad je došla kod mene bila je jedna od boljih kod nas,sad je još bolja;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ma čuvaj je, mazi i pazi, ali je i deri non stop, za to je pravljena!!!:123:

ko dobra ***** :lol:

ova je medju dvi-tri nabolje honde na forumu... ne zna se koja je ljepsa i dotjeranija ova tvoja, crni crx, erolova honda itd ;)
po detaljima se vidi koliko neko cuva i pazi auto ;)
 
Član
Znam brate... kod tebe je radno vikendom..:/ Nista cujemo se, mozda te zvrcnem nekada, pa ako budes za, nadjemo se u Sl.Brodu? ;)
 
Član
Aditas je napisao(la):
Znam brate... kod tebe je radno vikendom..:/ Nista cujemo se, mozda te zvrcnem nekada, pa ako budes za, nadjemo se u Sl.Brodu? ;)

Mogli bi i oni ljeni Brođani napravit neki meet:lol:
 
Top