EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

EL DIABLO,Integra Type R DC2 1999

Član
Au kakva masina, svaka cast na odabiru, trebalo je imati muda pa kupiti ovakav auto sigurno nije jeftin. Sto se tice auta, no coment, savrsenstvo bez mane;)
 
Član
dellas je napisao(la):
Au kakva masina, svaka cast na odabiru, trebalo je imati muda pa kupiti ovakav auto sigurno nije jeftin. Sto se tice auta, no coment, savrsenstvo bez mane;)
Čuj najteže je bilo kupit prvu Hondu poslije toga nema povratka.
Košta za svoje godine dosta,normalnim ljudima abnormalno previše:lol:
No tu bolest ionako ne kuže:123:
Ja znam da vozim ono jedino što hoću a uz to je tako rijedak auto a ni blizu skup za imati za ono što daje,dapače
 

EE9

Član
Ma, kakav djtopa i njegovo japansko smeće! Kad se sjetim šta je prije 5-6 godina vozio....ovo mu je do sada najbolja "vozilica"! :D

Prijatelju, nisam ti mogao prije poželjeti dobrodošlicu i pohvaliti "kantu" jer sam tek odnedavno registriran na BHT forumu!
(Sjeti se samo istog ovog nick-a sa HFC-a.....) :D

Sve najbolje i čujemo se..... ;-)
 
Član
EE9,ček ti imaš MINT oldshool VTECa i-VTa što su svi slinili kad si ga predstavio:cool: Uh uz Integru nebi mi škodio jedan takav za curu.hehehe

2Prince-nikad nisam imao RWD auto i na ovome su granice daleko mislim da ih ja ni neću nikad istražit šta sve Integra može jer da ju razbijem mogu se odmah propucati.
Sljedeće bi volio S2000 no to možda nikad ne bude...

Vidim imaš 350Z aku budeš blizu PŽ javi se da se provozam u pravom Nissanu.To mi je jedan od boljih auta:icon_smile:
 
Član
Ej auto fkt prelijep!! Mogu mislit' kako tek ide!! ( al' su ti noge dlakave :lol::lol::lol::lol::lol:, morao sam!!)
 
Član
hahahaahah obrijane noge "all for a lighter car huh?" hehehe
Prelijep primjerak nadam se da uzivas ;)
 
Član
Jesu kad takve čarapice navučem,LOLL weight saving pa ih ni ne nosim.:icon_smile:
Uživam kako i nebi...
Btw,kako ja uvijek vidim prazan post od Stiga?
 
Član
djtopa je napisao(la):
Jesu kad takve čarapice navučem,LOLL weight saving pa ih ni ne nosim.:icon_smile:

Btw,kako ja uvijek vidim prazan post od Stiga?

Valjda nema komentara na tvoje auto, ostao covjek bez teksta! :lol:
 
Član
ado_d je napisao(la):
djtopa je napisao(la):
Jesu kad takve čarapice navučem,LOLL weight saving pa ih ni ne nosim.:icon_smile:

Btw,kako ja uvijek vidim prazan post od Stiga?

Valjda nema komentara na tvoje auto, ostao covjek bez teksta! :lol:

Ne znam čini mi se da je jednom već u ovoj temi tako bilo...no nije bitno.
Htio bi je odvesti na stazu al Grobnik mi je skup...ak bude šta kod vas valjda ću vidjeti a da nije predaleko od Slavonije
 

EE9

Član
djtopa je napisao(la):
EE9,ček ti imaš MINT oldshool VTECa i-VTa što su svi slinili kad si ga predstavio:cool: Uh uz Integru nebi mi škodio jedan takav za curu.hehehe
Yeah mr. D.J., to je bilo prije nekih...skoro šest godina....i sad je malo manje"mint" ali još uvijek se dobro drži....:cool:
Ah, slušaj....ni meni ne bi škodila DC2 pored EE9.....:D
 
Top