Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Pogledao sam većinu klipova. Jako dobro sve to izgleda, vidi se veliki napredak od samog početka. Prijedlozi bi bili da malo skratiš popratne priče (gdje si bio, šta si radio, gdje si pošao) i da ne koristiš frazu:"meni je to sasvim ok". Dio testova odvoji na moguće probleme sa navedenim autima i motorima jer većinom testiraš polovnjake. Na nekim testovima si to odradio, na nekim ne. Sve u svemu jako dobro odrađuješ klipove, želim ti mnogo sreće u radu. :) Pozz
 
Hvala druze, sve to drugacije izgleda sa ove strane i treba dosta koncentracije a vremenom ce do biti ja se nadam sve bolje i bolje :) Poz
 
Nisam imao prilike da vam puno snimim Kiletovu Ibizu ali napravit cemo uskoro video i o njoj. Raja koja su dugo na tuning sceni vjerovatno znaju dosta toga a najveci preokret se dogodio kada je Kile uradio swap i ubacio 1.8 T motor u nju. Radi se pomalo i sada smo dosli do izduva koji opet do kraja nije slozen jer naravno to sve kosta :D Ovo je prvi dio a kasnije ce se raditi sve sto sam i objasnio u klipu i naravno tu nije kraj :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
TESTNO VOZILO: MERCEDES-BENZ A-Klasse A45 AMG 2014.
MOTOR: 2.0 Turbo 265KW/360KS + Chip tuning
MJENJAC: 7 Brzina - Automatik
POGON: 4MATIC

Sve detaljnije o vozilu, pogledajte u video klipu :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Vec u par navrata sam najavio da ce se 30.07.2017. godine u Bihacu odrzati prvi tuning show koji organizuje Royal Clan. Put je malo dalji pa smo odlucili da provedemo 2 dana u Krajini i ovaj video vam je prvi dio, tacnije put do Bihaca a vec sutra ili najkasnije prekosutra cu vam objaviti i video sa eventa. Uzivajte.

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
1. ROYAL CLAN FEST - TUNING DAY BIHAC ! Vidimo se i slijedece godine ako Bog da
1f642.png
:) Uzivajte!

Like, Share & Subscribe !

 
Danas sam za vas pripremio malu voznjicu u jako zanimljivom Nissanu 350Z od sada novog prijatelja iz Holandije koji inace takodje organizuje u svom gradu evente sa automobilima i njegov projekat i druzenja mozete pratiti na Instagramu @abasicz
Nazalost imali smo samo satak slobodnog vremena za druzenje i snimanje ali to nije kraj ove price i u buducnosti cemo snimati pa mozda cak i zajedno organizovati neko druzenje. Ja se nadam da ce vam se klip svidjeti a ako je tako onda nemojte da vam bude tesko i da bacite Like, Share i da se pretplatite na moj YT kanal.

 
U srijedu sam vec najavio da cu vam snimiti Mercedesa W201 od naseg prijatelja Dragana (kojeg inace zovemo Milos = Losmi) U ovom klipu smo postavili nove tockove kao i par stikera koji su falili da se upotpuni tema na koju je auto rađen.
Na kraju klipa sam mozda malo vise detaljisao o svemu pa nemojte se smoriti, samo sam htio da vam priblizim sta smo sve izljepili i uradili i sta cemo jos sve raditi na Mercedesu u skorijoj buducnosti :)

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Ove nedelje smo spojili ugodno sa korisnim i dan proveli u Kaknju na 2. Tuning show-u pod organizacijom AMK Kakanj Tuning Team.
Pored toga sto smo radili na eventu, uspjeli smo se i druziti sa rajom i napraviti dosta dobrih slikica na autoputu (zasluge idu Alenu - Alen Photography) Nadam se da ce vam se klip svidjeti a ako je tako ostavite Like, podjelite video i pretplatite se na moj YouTube kanal ;)

 
Bio dan ili noc, ekipa je uvijek spremna za sarafanje:D Tako da smo ovaj put skoro pa u sitne sate isprebacivali tockove sa 2 auta da bi na kraju Hasanov Fake Jubi izgledao predivno na 19" BBS (replica) felgama. Citav proces i zasto se odlucio za ovaj tocak, pogledajte u video klipu :)

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Obecao sam vam nesto zanimljivo i mislim da sam ispunio vasa ocekivanja. Danas sam na testu vozio Volkswagen Golfa 7 generacije u svojoj najacoj izvedbi koja nosi oznaku R. Vise o svemu pogledajte u video klipu.

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Član
Sta reci nego strasan auto i cestitke vlasniku naravno. Malo sam ga zagledao na skupu u nedjelju i stvarno prelijep kao i onaj drugi crveni, ali brateeeee, cijena je nema dalje.
Ono sto bih ja volio je da odradis test i ovog pa da te onda cujem ptico trkacico. Mislim ja znam sta bi bio moj izbor ali me zanima i tvoje misljenje kao i misljenja drugih clanova foruma ako uzmemo u obzir razliku u cijeni...ovaj sa linka je 2017god. sa dsg-om i cijenom od 58.500 km

https://www.olx.ba/artikal/25980945/seat-leon-cupra-2-0-tsi-dsg-autorad-doo/
 
Top