Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Član
Svaka cast za kanal! Gledam maltene svaki dan dal ima neki novi klip :) Cak me i sef na poslu upozorio da ne gledam previse YouTube haha... Jel vi cesto imate te skupove, druzenja itd. Dolazim dole svako ljeto pa valjalo bih i navratiti :D
 
Poslednja izmena:
Ovog vikenda u Sarajevu se odrzao Medzunarodni skup ljubitelja vozila marke Alfa Romeo i ovo je prvi skup ovakvog tipa u glavnom gradu pod organizacijom Alfa Corse Sarajevo kluba. Ja se nadam da ce ovo sada preci u tradiciju i da ce svake godine biti sve vise i vise automobila. Za prvi put je bilo vise nego odlicno iako je lose vrijeme pravilo male probleme drugi dan vikenda. Nadam se da vam se klip svidio a ako jeste bacite jedan Like, Share i pretpatite se na moj YT kanal ;)

 
U danasnjem klipu sam vam snimio dopunu na moju testu voznju koju sam uradio prosle godine. U pitanju je BMW X3 2015. godiste sa dizelskim 2.0 motorom od 140kw/190KS. Ovde sam pokrio neke stavke koje sam izostavio jos tada i napravio neku komparaciju sa starijim modelom X5 jer sam imao priliku da vozim oba auta par dana.

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
BMW je dobio svjeze ofarbane nove tockove koje smo kupili prije par sedmica. S tim da je ozbiljan tocak kao i auto, narucene su Pirelli P Zero gume profila 225/35/19 na prednje felge od 9 Jota a 235/35 na 10 Jota sto naravno ide nazad :) Pored toga zvog drugacijeg ET-a, naprijed smo morali ugraditi i distancere od 2cm da bi odmagli tocak od amortizera. Nazad ce takodje ici uskoro 2cm distanceri kao i spustanje vozila pa cemo onda uraditi malo fensi snimaka kad to bude sve u fullu :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Ovaj vikend se u Splitu odrzavao event pod nazivom Show N Shine na koji nam je bila zelja da odemo, najvise iz razloga sto je ovo prvi put da idemo na neki skup automobila a da se to nalazi tik uz more :D Uvijek se smorimo zbog vrucine tako da smo sada spojili ugodno sa korisnim i otisli prvo dan ranije da se fino smjestimo, iskupamo i odmorimo da bi drugi dan vikenda svjezi otisli na event. Sta se sve desavalo u prvom djelu Vloga, pogledajte naravno u video klipu :D Sutra nastavak :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Da ne duzim puno sa opisom, mislim da sam sve objasnio jos u prvom djelu vloga. Drugi dan vikenda smo proveli na eventu Show N Shine. Nazalost ocekivao sam dosta vise takmicara na stylingu ali sta je tu je, na kraju je sve ispalo ok i Drift je popravio prosjek citavoj manifestaciji :D Bilo je malo i greskica u opisu pa nemojte zamjeriti jer mi bas nismo navikli na tolike vrucine pa nas je to sve malo iscrpilo :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Srodne duse se ne traze, ako su srodne, naci ce se na istom mjestu.
I u ovoj prici, Mirnes je odlucio da vezu sa svojom srodnom dusom Amnom napravi vjecnom ali na jedan drugaciji nacin.
Dobro je poznato da automobili i ovaj nacin zivota povezuju ljude, tako da je Mirnesu zelja bila da svoju djevojku zaprosi uz zvuke motora na skupu automobila sto im je ujedno i strast.
Cestitamo! Znamo da ce vasa ljubav postajati samo veca i cvrsca kako godine prolaze. Zelimo vam srecan i dug zajednicki zivot!

 
Skidanje oznaka sa automobila na kraju moze biti jako lijep detalj a ne kosta skoro nista sto je uvijek pozitivna stvar u ovom nasem "sportu" :) Mozete to uraditi na razne nacine a ja sam vam pokazao kako ja to radim :) Jos jednom, pisite u kometarima kako ste vi to uradili i da li postoji po vama i neki laksi i efikasniji nacin :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Top