Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

U danasnjem vlogu Dragon vas vodi u Srbiju, grad Sabac gdje se odrzava prvi tuning show pod nazivom SABAC TUNING SHOW #1. by Tuning Club Sabac.
Ljudi su nas extra docekali, provod je bio super i vidio sam i neke svoje dugogodisnje prijatelje iz tih krajeva. Upoznao sam i dosta nove raje i stvarno nemam nijednu zamjerku osim da su trebali staviti vise satora jer je bilo skoro 35 stepeni na suncu :D
Nadam se da ce vam se vlog svidjeti kao i event na kojem smo prisustvovali :)

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Ekipa iz Sarajeva vec treci put za redom prisustvuje skupu ljubitelja automobila u Austriji pod nazivom Wörtherseetreffen i to je jedan od najvecih okupljanja ljubitelja marke VW kao i svih ostalih brendova iz njihove grupacije. Nazalost ja nisam mogao otici ali za slijedecu sezonu spremamo Alenovog golfa bas zbog ovog eventa :) Zbog jakog sadrzaja i dobrog druzenja, na eventu mozete vidjeti razne marke automobila iako orginalni naziv ovog skupa jeste GTI - Treffen.

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Moj drug Kera i ja smo iskoristili lijep dan da probamo sta snimiti sa dronom. Cilj je bio da napravimo par fensi snimaka Kerine Alfe (test imate na kanalu) medjutim zbog manjka skill-a snimili smo sve osim auta :D Ovo je prvi put da upravljamo dronom tako da sam iskreno ocekivao da ce to biti i losije od ovog. Treba jos prakse i vozanja da bi se moglo napraviti onako kako sam ja zamislio.

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
U danasnjem vlogu Alen i ja putujemo u Travnik da kupimo felge za BMW-a. Doslo je vrijeme i da se stavi malo ozbiljniji tocak na E90 i da se ujedno i nesto novo uradi. Dosta negativnih komentara je bilo za boju na vec proslim felgama pa cemo tu gresku ispraviti na ovim novim. U pitanju su felge sa BMW-a X5 pod nazivom 132s style koje inace pravi firma Borbet. Prednje su 8,5J ET45 a zadnje 9.5J ET48. Ostalo je jos da se naruce gume i onda ide postavljanje i to ce biti neki drugi klip jer je u planu takodje da se auto i malko spusti pa cemo to sve zajedno spakovati da bude full makeover :D

Nadam se da ce vam se vlog svidjeti a ako je tako onda "opalite" jedan LIKE, SHARE i SUBSCRIBE :)

 
Na danasnjem testu sam vozio novu Opel Insigniu Grand Sport Innovation sa benzinskim 1.5 turbo motorom od 122KW/165KS. Jako lijepa i prostrana limuzina i uz par korekcija, moje misljenje je da bi mogla parirati i jacim brendovima sto se tice dizajna. Za mehanicke nedostatke i probleme je naravno rano tako da je ovo bio klasicni review da se prvo upoznamo sa novim modelom. Meni se vise dopalo kako su uradili unutrasnjost vozila i koliko samo prostora ima za putnike a u video klipu mozete cuti sta mislim opcenito o vozilo i sta mi se ne dopada kod istog.

LIKE, SHARE, SUBSCRIBE !

 
Član
Druze znam da si fun opela, onaj komentar da lupa preko sina, al ono bas lupa. Jebaji ga novo auto pa da lupa? I brisac...? Pa sta ce biti za par godina ? Isto smece kao i hyundai/kia, buraz uzo novo auto otvorio prozor max 10x i ostale parnice pa na prozoru. A saab 2003 godiste nema ni pecke, sto bi se reklo.

Ma pusti dragona, malo se pohasio otkako je poceo dobijati novija auta na test, pa sad trazi dlaku u jajetu.. Cinjenica jeste da auto ima nesto tvrdju suspenziju, naravno da nije u klasi Passata, ali daleko je to od "bas lupanja preko sina"... Btw gdje je snimak prelaska preko sina, da i mi to vidimo? Kojom brzinom si presao testnim autom preko sina? Kojih tacno sina u gradu? Imas 1000 varijabli, ne mozes tek tako zakljucivati.

A ti svakako otidji do salona i provozaj, pa se sam uvjeri jel' ti bibi odgovara ili ne :D
 
Član
Ma pusti dragona, malo se pohasio otkako je poceo dobijati novija auta na test, pa sad trazi dlaku u jajetu.. Cinjenica jeste da auto ima nesto tvrdju suspenziju, naravno da nije u klasi Passata, ali daleko je to od "bas lupanja preko sina"... Btw gdje je snimak prelaska preko sina, da i mi to vidimo? Kojom brzinom si presao testnim autom preko sina? Kojih tacno sina u gradu? Imas 1000 varijabli, ne mozes tek tako zakljucivati.

A ti svakako otidji do salona i provozaj, pa se sam uvjeri jel' ti bibi odgovara ili ne :D

Prije pola godine sam probao insigniu 2014, nije mi se svidjela. Sumnjam da su nešto drasticno primijenili.
A onaj zadnji brisač je vrh :)
Ali opet možda odem da pogledam.


Skickat från min iPhone med Tapatalk
 
Imam snimak ako hocete izrezat cu i postaviti. Znaci od alipasine gore gdje opet nizbrdo onaj neravni dio asvalta tu smo se stresli i takodje dole preko sina na kraju ulice laganini prelazak naravno kao i sa privatnim autom i bas lupa. Jos je bilo par situacija i meni je to iskreno promasaj za tako ogromnu limuzinu. Nisam se pohasio samo sam realan jer to auto ipak u full opremi izadje blizu 80.000KM !
 
Top