Dragon Garage : YouTube kanal o autima

08.04.2008
8.200
1.223
113
Sarajevo
www.facebook.com
Auto
Subaru Impreza WRX , Fiat Punto mk2 1.2 16v
Poz narode ,
evo da se javim i vama sa jednom idejom koju sam vec poceo da realizujem i danas cu najverovatnije ili do sutra i da stavim prvi video vezan za ovu temu.
Odlucio sam prepraviti svoj kanal na YT koji vec ima par klipova od moje Astre da snimam nesto kao auto test , tuning auta , uradi sam , manifestacije uglavnom sve vezano za auto scenu. Dosao sam na ideju da snimam polovnjake za sada a kasnije ako se dobije prilika i ako ovo postane nesto ozbiljnije naravno da radim i sa novim autima. To ce biti totalno nesto drugacije ono sto mislim da vecina ljudi i zeli da vidi na testu a to je kako se auto ponasa u gradu u nekim normalnim voznjama da to nije uvijek staza i sl.
Pocetak ce biti tezak , bit ce dosta gresaka a i sigurno se nekad necete ni sloziti samnom sto se tice sadrzaja klipa ali mora se od necega poceti.
Ja ovo sve volim i zivim za to i volio bi poceti to i dokumentovati. Htio sam i ranije ovim da se bavim ali sam napravio gresku jer je sa Astrom bilo dosta materijala sto sam radio sam i sto sam mogao snimati.
Ja se nadam da cu imati vasu podrsku kao i ostali ljubitelja automobilizma , jer kad covjek sagleda malo sta se sve snima po ovom internetu i bude gledano zasto nesto ovako ne bi bilo i kod nas.
Naravno pricat cu na nasem jeziku (Balkanskom :) ) , publika je malo uza ali mislim da je dovoljan Balkan za ono sto ja zelim i da se preko ovako jos vise svi moze bolje povezati.
Opet kazem za sad ovaj pocetak je amaterski i uz vasu podrsku ja se nadam da ce to prerasti u nesto vece.
Ovo je moj kanal na YouTube-u pa mozete se vec predplatiti tako kada se video objavi bit ce vam medju vasim predplatama i lako cete ga naci. Za sad kao sto sam rekao ima vec par klipova ali su samo slike i muzika i par video isjecaka.
https://www.youtube.com/channel/UCxc3bVvaYHfICz6Pw0URYtA

N1troTDI

Član
26.08.2015
328
92
28
SB
Auto
MK3 1.9TDI,Vectra B 2.0 16v DTI
sretno sa radom i da uspiješ, pogledaj kanal test automobila lik iz srb ima dosta klipova a radi dosta kvalitetno

Carbon.

Član
23.10.2014
1.594
1.300
113
Rajvosa, central Bosnia
Auto
Nike Air Max 90
Odlicna ideja sa puno mogucnosti. :)
Od reportaza sa tuning skupova do 402 trka. Ili se jednostavno skupi nekoliko ljudi iz raje sa svojim autima uz malo price.
Onda predstavljanje tuniranih auta, a mogu i testovi polovnjaka. Ima frajer u Srbiji koji to super radi, cesto ga gledam.

26.04.2009
1.844
204
63
29
Sarajevo
Auto
VW Beetle '70, Renault Clio PH2 1.6 16v
Nek' je sa srećom drug, imaš moju podršku. Znaš da sam i ja htio raditi nešto slično, čak sam razmišljao na isti fazon da snimam dok radim bubu. Ukoliko ti zatreba pomoć javni, imam nekog iskustva i opreme :D

Death_beat

Član
28.04.2008
3.708
241
83
31
DE
Auto
nemam
svaka cast na ideji, podrska!
samo..nista od klikova i popuranosti bez nekih superauta... :D