Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Dragon Garage : YouTube kanal o autima

Malo smo u tajnosti radili na BMW-u iz razloga sto ste vecinu tih prerada gledali pa da se ne ponavljamo. Sa vama djelimo finalni rezultat i pisite u komentarima kako vam se sada svidja BMW od naseg Snupija.

 
U danasnjem klipu smo u Kerimovu Alfu Romeo ugradili ambient osvjetljenje donjeg dijela unutrasnjeg prostora i mislim da je ispalo super. Detaljnije o svemu pogledajte u video klipu ;)
 
Odavno se nismo provozali i malo popricali pa da iskoristim priliku pored toga da vam ubacim per scena sa naseg nedeljnog okupljanja koje se zavrsilo slikanjem na dvije razlicite lokacije. Ekipa top, druzenje vrhunsko i dosta dosta vozilica sto je na kraju i svrha ovog skupa.

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !
 
Dosta je bilo zahtjeva od raje da vam snimim i Mercedesa od naseg Dragana i evo danasnji dan smo iskorisliti u voznji popularne 190-tke W201. Snimao sam prezentaciju ne test jer je ovo vise klasik svog doba i naravno posao koji je Dragan uradio na svom Mercedesu ga izdvaja od fabrike pa smo za takva auta napravili i posebnu rubriku, sto vi koji me pratite vec duze i sami znate.

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
U danasnjem klipu sam vam onako amaterski objasnio kako da ocistite klapnu gasa na svom automobilu. Prije svega da naglasim da je ovo nacin na koji ja radim, mozda postoji jos neki i ako je tako slobodno napisite u komentaru kako to vi radite i kako ste zadovoljni uradjenim.
LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !
 
Konacno je u moje ruke i dosao nasljednik dobro poznate Alfe 156 koju sam takodje testirao i mislim da se jasno vidi ogromna razlika i napredak kako vizuelno tako i mehanicki izmedju te dvije serije. Moje misljenje je da je ovaj automobil daleko najljepsi u svojoj konkureciji bilo to u karavan izvedbi (sportwagon) ili kao limuzina. Vise o svemu naravno pogledajte u video klipu.

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Super Moderator
Trebo si pitati par informacija malo bitnijih prije snimanja :D facelift verzija od 2008 godista ima bijelo osvjetljenje, vise mjesta na zadnjoj klupi, i olaksana je poprilicno. Bas ono sto si nabrojo kao bitnije :) dobar test, treba lonce pocupati :D
 
Naravno da je na jednom mjestu nemoguce skupiti SVA najbrza vozila na Balkanu ali u nedelju na Mostarskoj pisti se pojavio veliki broj brzih masina. Dodao sam jos par trka iz drugih klasa jer nazalost nisam mogao ostati do kraja jer je klasa 15 zavrsila tek u 18h. Jos da dodam da je konacno i oboren rekord Bosne i Hercergovine! Sirco sa svojom 2.0 Turbo Polom je ostvario vrijeme od 10.1 sec. Cestitam !
Mislim da je ovo kraj sezone 2017. i da je vrijeme da se pocne sarafati i spremati za sljedecu godinu :D

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Nazalost morao sam vam snimiti jos jednu POV voznju jer nisam ispunio obecanje i snimio neki test ali na kraju kada odgledate citav serijal bit ce vam jasno sto nisam zadnju sedmicu izbacivao videa po rasporedu. Ostalo je jos svega 2 dana, jedva cekam da podjelim to sve sa vama :)

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Poslije Japana pozelio sam negdje da odem sa prijateljima pa smo ovaj vikend iskoristili da se provozamo do Tuzle i prisustvujemo Auto-Show-Week-u u cijem je sklopu nas prijatelj Daki napravio i tuning show po prvi put. Bilo je super i ocekujemo da ce organizovati ovako nesto i sljedece godine.

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Subota ludnica u Tokyu :) Voznja GTR-om je bila prava uzivancija i obisli smo sve moguce lokacije na kojima se domaci tuneri okupljaju. Nazalost prva i najbolja lokacija koju smo posjetili bila je zatvorena zbog prevelike buke ali poslije Tatsumija nam se vratio osmjeh na lice. Vise o svemu pogledajte u video klipu :)

LIKE, SHARE & SUBSCRIBE !

 
Top