Dizelasi Se Ne Isplate

Dizelasi Se Ne Isplate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
:cool:

Po ko zna koji put, otisli smo s teme...
:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
vozim dizela starog 27 godina koji je preš'o 89 000 km.isplativiji mi je od benzinca tog godišta iste snage,tu prvenstveno mislim na ove 1.3 benzince.ni jedan ni drugi ne idu,samo što ja manje potrošim.dalje,vozao sam i novije turbodizele,svaka čast,manje troše nego moj Kadett,benzinci osjetno jači,a noviji troše neznatno više od mog dizela.dakle,sve je stvar izbora i mogućnosti.najjači su mi ovi s turbodizelima koji ne troše više od 5 litara da mu dušu vadiš.budimo realni.
 
Član
napravite anketu da glasamo sta je za koga ekonomicnije (DIESEL-BENZIN-SVEJEDNO), da ne citam stalno iste komente ko skupi vise glasova znaci to je istina i kraj price :cool:
 
Član
trizex je napisao(la):
Sta pricate, prva iole konkretnija tema u duze vremena da se nesto RASPRAVLJA a ne svadja, i vama je to sapunica? Bolje onda offtopic, upis, spam, prijava, i sl. postovi?

sapunica jer je previse subjektivno... neki su konkretno iznijeli cinjenice, ostalo samo preljevanje iz case u casu :icon_smile:
 
Član
Nema tog dizela sto bi se isplatio kad bi ugradio plin u benzinca odma na pocetku a neke autokuce i nude tu opciju da dodje s ugradjenim plinom... :D
 
Član
Takodje vozim staro auto golfa 1,6d i puno mi je isplatnijo od 1.3benz. Potrosnja mi je od 5,3- 5,8l tako bar mi ispane kad podjelim litrazu sa predjenim km vecinom na sipam pun rezervoar. Sad koliko prelazim km po gradu i van nebi znao reci ;)
 
AnDel je napisao(la):
napravite anketu da glasamo sta je za koga ekonomicnije (DIESEL-BENZIN-SVEJEDNO), da ne citam stalno iste komente ko skupi vise glasova znaci to je istina i kraj price :cool:

Moglo bi se i ovo organizirati, ali sa velikim, podebljanim slovima - što je ekonomičnije
 
Član
AnDel je napisao(la):
napravite anketu da glasamo sta je za koga ekonomicnije (DIESEL-BENZIN-SVEJEDNO), da ne citam stalno iste komente ko skupi vise glasova znaci to je istina i kraj price :cool:

Zar treba anketu vrsit ? Zar nije realnij da nadjemo dva auta istog tipa jedan sa dizelskim jedan sa bezinskim motorom iste snage i usporedimo ?
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
napravite anketu da glasamo sta je za koga ekonomicnije (DIESEL-BENZIN-SVEJEDNO), da ne citam stalno iste komente ko skupi vise glasova znaci to je istina i kraj price :cool:

Zar treba anketu vrsit ? Zar nije realnij da nadjemo dva auta istog tipa jedan sa dizelskim jedan sa bezinskim motorom iste snage i usporedimo ?

pa eto ljudi su uporedili i rekli da se dizeli ne isplate a vi pisete 20 strana komenta :cool:

on topic odgovor na upit : nije realniji, zato sto je razlika u pocetnoj cijeni auta znacajna, razlicite su potrebe vozaca , razliciti troskovi odrzavanja itd itd, znaci individualno je ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
AnDel je napisao(la):
napravite anketu da glasamo sta je za koga ekonomicnije (DIESEL-BENZIN-SVEJEDNO), da ne citam stalno iste komente ko skupi vise glasova znaci to je istina i kraj price :cool:

Zar treba anketu vrsit ? Zar nije realnij da nadjemo dva auta istog tipa jedan sa dizelskim jedan sa bezinskim motorom iste snage i usporedimo ?

pa eto ljudi su uporedili i rekli da se dizeli ne isplate a vi pisete 20 strana komenta :cool:

on topic odgovor na upit : nije realniji, zato sto je razlika u pocetnoj cijeni auta znacajna, razlicite su potrebe vozaca , razliciti troskovi odrzavanja itd itd, znaci individualno je ;)

Ovo se odnosi na nove automobile, koliko je clanova sa foruma kupilo nov automobil ili ljudi u bih mozda nekih 3%.
Vecina uzme auto star 5-10god gdje je razlika izmedju benz i dizela nekih 2000-4000km ;)
 
Početnik
Ja mislim da je najbolje da se svi nadjemo i dobro pomarisemo pa ko bude jaci on je upravu,nema druge:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top