Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Igor031 je napisao(la):
nasla se dvojica koja pljuju po dizelu...
pametni sutee
i znaju koliko je dizel bolji
inace
prvi motor na unutrasnje izagaranje je dapace bio dizell
kakav benzin
sve to ima svoje prednosti

a i tema je glupava jer se opet o ukusima ne raspravlja,a ne postavio temu,i odmah pljuje kada neko brani dizel
nimalo u redu


reci konkretno prednost dizela nad benzicom

u pitanju je iskljucivo golf
a kad se spomene golf dizel odma se zna da j to golf 2
raspali imenjace:lol:
 
Član
Ma taj moment daje jedino osjecaj ubrzanja, kao sto Sina i kaze, sta dobijes na mostu, izgubis na cupriji, odrzavanje koliko kosta jednog takvog dizela, a koliko benzinca, to niko ne spominje, kako kad vrisne turbina, bosh pumpa/pumpa visokog pritiska, a?
 

IGY

Član
quattro je napisao(la):
ma dizel carsko gorivo 2,30 najskuplje sto samo dokazuje svu car

jeli ti bolje sipati carski dizel za 2.30
nego benzin za 2.12

na kraju te dodze na isto ako mislis na potrosnju
 
Član
Eto, vise nije ni ekonomski isplativ, aj da je marku i po, pa da kazes, nek drma trese i dimi, bar se navozam do besvijesti za cvaju, a ovako....
 
Član
trizex je napisao(la):
Vasa misljenja na datu temu? Meni konkretno je benzinac prava stvar, dizel je krsh!

a sto ti trizex.... se toliko zanimas oko golfa? da nije na pomolu prelazak na auto! auto - golf, fiat - krsh :D
 
Član
IGY je napisao(la):
Igor031 je napisao(la):
nasla se dvojica koja pljuju po dizelu...
pametni sutee
i znaju koliko je dizel bolji
inace
prvi motor na unutrasnje izagaranje je dapace bio dizell
kakav benzin
sve to ima svoje prednosti

a i tema je glupava jer se opet o ukusima ne raspravlja,a ne postavio temu,i odmah pljuje kada neko brani dizel
nimalo u redu



reci konkretno prednost dizela nad benzicom

u pitanju je iskljucivo golf
a kad se spomene golf dizel odma se zna da j to golf 2
raspali imenjace:lol:



popisham se na vechinu benzinaca... sa svojim dizelom.... bujrum.... da ne laprdamo djaba... :D
 
Član
bulex je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Vasa misljenja na datu temu? Meni konkretno je benzinac prava stvar, dizel je krsh!

a sto ti trizex.... se toliko zanimas oko golfa? da nije na pomolu prelazak na auto! auto - golf, fiat - krsh :D
Pa uzimamo famoznog golfa kao primjer, a vazi opcenito za dizele i benzince, bili golf, ili opel, ili fijat, svejedno
 

IGY

Član
evo nam bulexa sad ce on reci kako je njegov <TDI najbolji na svijetu
ali da je GTI onda bi bio jos bolji :lol:
 
Član
joj glupana pa bolan vidi samo cipujes i dobije 30 ks a ti dok izvuces iz tog benzinca 30 ks ostaris
zsto je dizel skuplji od benzinca u startu kad kupujes auto . golf 2 dizel ti je 6000 a gti 3500 i sta ti tu hoces da za gti ja i on ruci urla
 
Član
IGY je napisao(la):
evo nam bulexa sad ce on reci kako je njegov <TDI najbolji na svijetu
ali da je GTI onda bi bio jos bolji :lol:

Jashta je, TDI, mashina, ako je to najbolje sto vw moze proizvesti, onda fakat....
 
Član
trizex je napisao(la):
bulex je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Vasa misljenja na datu temu? Meni konkretno je benzinac prava stvar, dizel je krsh!

a sto ti trizex.... se toliko zanimas oko golfa? da nije na pomolu prelazak na auto! auto - golf, fiat - krsh :D
Pa uzimamo famoznog golfa kao primjer, a vazi opcenito za dizele i benzince, bili golf, ili opel, ili fijat, svejedno

Tema kaze GOLF.... joj trizex opet udaras po radnom narodu bosne i hercegovine
 
Član
nemojte gledati sada golf 2 odmah pod too
uzmimo golf 5 2.0TDI i golf 5 1.6
pa ti meni imenjace reci sta ces prije uzeti
naravno prednost benzina je tisi rad kao i ne cadjenje nakon oderdjenog broja kilometara
ali budimo realni i dizel ima prednostii
ali opet netko se voli i tresti na semaforu u dizelu
 
Član
Igor031 je napisao(la):
nemojte gledati sada golf 2 odmah pod too
uzmimo golf 5 2.0TDI i golf 5 1.6
pa ti meni imenjace reci sta ces prije uzeti
naravno prednost benzina je tisi rad kao i ne cadjenje nakon oderdjenog broja kilometara
ali budimo realni i dizel ima prednostii
ali opet netko se voli i tresti na semaforu u dizelu

Pa ima prednosti naravno, samo glupan bi reko da nema nijednu, al koji ce ti ba u autu, za kamiona i slicnih masina gdje moment puno znaci je prava stvar, al u civilnom autu? A pored 2.0 tdi, i 1.6 atmo benzinca, nigdej veze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top