Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Diskusija - Golf - Benzin vs. Dizel

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
trizex je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
benzin do smrti pa makar ga provlačio kroz najmanji motor 1.0

Upravo, bar ne trese na semaforu kao da sam u bubnju.....dzabe mu stednja i sve, kad zacrni iza kad dodas gas, stid bi me bilo

najbolje kad u dvici dizelu tabla pocne da se trese na leru, ne treba ti muzika imas sve moguce tonove
dok je benzinjara mirna uhhh
 
Član
pa nemoj ti odma zakacat za golfa , i prije do se vozilo biciklo pa tek bio izmisljen benzinac tako su govorili dok stoje na semaforu vidi kako se kod njeg trese auto(biciklo sa motorom) a ti uzivas jer okreces pedale , tj sta hocu da kazem tad kad je bio golf 2 dizel nije bio razvijen tek je sad doba dizela
 
Član
Ma ja ba, komon rejlovi, pd i sranja, i dalje dime crno, i dalje se tresu ko kurban, jebo takav napredak. Da dizel ishta valja, benzin bi se zvao :D
 
Član
quattro je napisao(la):
IGY je napisao(la):
i benzinska pumpa se zove benzin(ska) pumpa
nije dizelska pumpa
hahahaha

najgore je kad se covjek zaludi necim , pogledajte pravdi u lice

Aj ne budi glup ba Ado, i ti bi guzice dao da ne vozas vise dizela, da mozes benzinca sebi stavit, problem ti garant gorivo placat jelde....
 
Član
nasla se dvojica koja pljuju po dizelu...
pametni sutee
i znaju koliko je dizel bolji
inace
prvi motor na unutrasnje izagaranje je dapace bio dizell
kakav benzin
sve to ima svoje prednosti

a i tema je glupava jer se opet o ukusima ne raspravlja,a ne postavio temu,i odmah pljuje kada neko brani dizel
nimalo u redu
 
Član
quattro je napisao(la):
ej trizeks nekad kenjaris , pa sto su bagri i sve velike masine dizeli

I traktor je dizel... Ali koliko ja skontah, covjeka interesuje auto, a ne bager, traktor ili neku radnu masinu....:lol:

Mene je privukao obrtni moment kod ovih novijih dizela, pogotovo bmw 535, ali sam cuo da su jako skupi za odrzavanje, da im se spaneri brzo rasklimaju, pa zato tandrce dok radi, da mu neki djelovi (nisam ih zapamtio) crkavaju svako malo, pa ih je neminovno mjenjati... Uglavnom odustao sam od plana da jednog dana kupim neki dizel za 220-270 ks... Ipak ce to biti benzinac, sa 30-ak konja vise (da bi dobio isti efekat na ubrzanju...)

A sto se tice golfa... To je ipak golf.. Zavisi sta se hoce postici... Ako se puno vozi dizel, ako se manje vozi, onda benzinjara...
 
Član
De ba, da je toliko bolji, ne bi se ni koristili benzinci, odavno bi izumrli, dizel je pravi za radne masine, za kamione da vuknjare tone i tone tereta, a sta ce nam u autima, sem sto zagadjuju bezveze okolo, sto put bolje imat benzinca da valja, i plin mu roknut, i mirna bosna...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top