Direkt u zid sa 140-160 km/h

Direkt u zid sa 140-160 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
OK udarili pa sta, sreca zivi su ostali
ali nisi mi jasan ti koji konstanto tvrdis da su isli nekom brzinom, znaci didzes ih u nebesa, kao oni isli 160 supcali u zid i ostali zivi
da si samo napisao napili se i udarili vecom brzinom u zid, pa hajd desava se, ali ti konstano tvrdis da su oni neki mangupi koji voze 160 kroz naseljeno mjesto i pri tome udaraju u zid....

ljudi ja nemam volje se raspravljati. kao sto ovaj momak kaze stavio sam temu da se vidi.

i moji drugari koji su vozili 140 kazu da je kraj njih proletio bmw i zatim su oni po kocnici udarili i skrenuli prema diskoteci. vec sam napisao tako da ne zelim da se raspravljam.

svako ima pravo na svoje misljenje.

tim pravcem su momci isli 260 sa motorima. tako da za auto mislim ne bi bio problem toliko nabrati.

ali naravno treba i zakociti :icon_confused: sto u ovom slucaju nisu uspjeli.

a za crash testove. svaka cast njima. samo je drugacije kada udaras kada si ti u autu a drugo kada je lutka unutra.
 
Član
Što ti je BMW opališ sa 150 u zid i preživiš :icon_smile:

BMW :cool:

Vozeč je idiot :icon_smile:
 
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
logicno je da svi grijese povodom saobracaja, pocevsi od sebe tako mislim i za ostale.

moglo se dogoditi svakom. ali kada ja popijem budem oprezniji i laganije vozim nego kada sam trijezan.

ali nisu svi isti jbg.

Vozis ti opreznije i sporije, ali kad je u pitanju reakcija, ne mozes da reagujes isto.
 
Član
Fiste je napisao(la):
d3j4n0v1c je napisao(la):
logicno je da svi grijese povodom saobracaja, pocevsi od sebe tako mislim i za ostale.

moglo se dogoditi svakom. ali kada ja popijem budem oprezniji i laganije vozim nego kada sam trijezan.

ali nisu svi isti jbg.

Vozis ti opreznije i sporije, ali kad je u pitanju reakcija, ne mozes da reagujes isto.

to si sigurno u pravu. jer i slika kasni i sve u glavi.
 
Član
Nemoj te biti u zabludi, ovaj da je iso 150 raspo bi se sav.

Evo vam crash test ADAC-a na 65km/h to je standard crash testa,
a ovo je najsigurnije auto prilikom sudara 2009. godine,
udar nije u zid nego u podlogu koja simulira drugo auto, znaci u zid je jos veca steta.

Prvi test je 65km/h a drigi ovaj je 80km/h, eto pa malo pogledajte sta se desi na 80km/h a ne 150...

http://www.youtube.com/watch?v=1MsqJFoWSjI

evo i bmw test svi testovi su na 65km/h
http://www.youtube.com/watch?v=nhY6Y8fI7xI
http://www.youtube.com/watch?v=X8CjyFj1tWo
 
Član
d3j4n0v1c je napisao(la):
IGY je napisao(la):
OK udarili pa sta, sreca zivi su ostali
ali nisi mi jasan ti koji konstanto tvrdis da su isli nekom brzinom, znaci didzes ih u nebesa, kao oni isli 160 supcali u zid i ostali zivi
da si samo napisao napili se i udarili vecom brzinom u zid, pa hajd desava se, ali ti konstano tvrdis da su oni neki mangupi koji voze 160 kroz naseljeno mjesto i pri tome udaraju u zid....

ljudi ja nemam volje se raspravljati. kao sto ovaj momak kaze stavio sam temu da se vidi.

i moji drugari koji su vozili 140 kazu da je kraj njih proletio bmw i zatim su oni po kocnici udarili i skrenuli prema diskoteci. vec sam napisao tako da ne zelim da se raspravljam.

svako ima pravo na svoje misljenje.

tim pravcem su momci isli 260 sa motorima. tako da za auto mislim ne bi bio problem toliko nabrati.

ali naravno treba i zakociti :icon_confused: sto u ovom slucaju nisu uspjeli.

a za crash testove. svaka cast njima. samo je drugacije kada udaras kada si ti u autu a drugo kada je lutka unutra.

Alene moja upucana brzina sa R1 od policije je tu 264 :) i jedva sam uspijo zakocit prije zeljeznicke ! krenuo sa semafora i ispred diskoteke me upucali :)! naravno nisam mogao stat kad su me zaustavljali!

malo je auta koja tu ne mogu postic vecu brzinu! ne bitno koliko su oni vozili dobro su ukinuli auto :) i naj bitnije ostali relativno citavi!
 
BHT Ovisnik
:icon_eek::icon_eek: katastrofa,koliko isli da isli morali su praaaavo brzo,nije samo tako lako probiti zid


a sto jest jest ova E39 je jak,susjed mi je u deminerima i od firme je vozao e39 3.0d karavan,i ovaj drugi radnik je uzme da ide na put i pri neznam ni ja kojoj brzinji sleti s puta i isprevrce se i prođe samo s laksim ogrebotinama
 
mozemo sad mi govoriti i nagadjati koja je brzna bila al mala nije sigurno, oni su naj*ali a da nije mogo tu nabrati toliko, mogo je . ipak bmw je to.

mozemo sad mi govoriti i nagadjati koja je brzna bila al mala nije sigurno, oni su naj*ali a da nije mogo tu nabrati toliko, mogo je . ipak bmw je to.
 
bitno je da su momci ostali živi sad razglabat koliko je tko vozio manje je bitno živa glava sve nadoknadi a ovo nek ima bude škola za ubuduće ne sjedat pjan za volan ili ako sjeaš bar se malo kontrolisat sretno u oporavku i pamet u glavu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top