Direkt u zid sa 140-160 km/h

Direkt u zid sa 140-160 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
merdecesW126 je napisao(la):

ajj sto ih ti sahrani :lol::lol::lol::lol:

znas kako kazu zenu i auto nedaj nikom pogotovo pjanim jaranima, il ce ti karnut zenu il ce ti slupat auto :lol:

valjda dodju pameti;)
 
Član
ja sam prije 5-6 godina pijan slupao BMW M3 do kraja:icon_sad:.....sreća ostala živa glava....bila je to dobra i skupa škola u životu.....tada sam shvatio da pijanstvo i volan nikako neidu zajedno.....zato se bolje manit ćorava posla.....
 
Član
evo kako sam danas cuo, ovaj sto je vozio ima gipsove na nogama i na jednoj ruci. inace je dobro.
a ovaj mali je samo jednu ruku imao polomljenu i takodje je dobro sada.
 
Legend
ne mogu vjerovat.. idiotiiiiiiiiiiiiiiiiii
prvo sjest pjan u auto, ajd ok desava se
ali onda pored toga jos i gasati, budalesati, i onda jos tom brzinom kroz naselje.. nadam se da ce dobit dozivotnu zabranu upravljanja vozilom..

i da.. drago mi je da im ne moram pisati rip..
 
Član
dobro prošli, sad se pokrij po ušima šuti, gledaj kako si bacio pare, i zdravlje al opet ostao ziv i zahvali bogu...

da je bilo neko slabije auto ?, nebi ni razvio toliku brzinu, tako da se svodi na isto :p (malo šale, da se oraspolozimo)

uglavnom veoma mi je drago, što su prezivjeli, jer bi bilo zalosno da se izgube tako mladi zivoti...
 
Član
Salle je napisao(la):
dobro prošli, sad se pokrij po ušima šuti, gledaj kako si bacio pare, i zdravlje al opet ostao ziv i zahvali bogu...

da je bilo neko slabije auto ?, nebi ni razvio toliku brzinu, tako da se svodi na isto :p (malo šale, da se oraspolozimo)

uglavnom veoma mi je drago, što su prezivjeli, jer bi bilo zalosno da se izgube tako mladi zivoti...

kolega hvala na ovako finom postu. moram da te malo demantujem u nekim rijecima koje si napisao. ima dosta auta koja bi na tom pravcu mogli da razviju veliku brzinu, pocevsi od golfova 4 koji su cipovani, seat couprica koje imamo takodje u gradu i jos dosta autica koja su luda i jaka, naravno sve su dizeli u pitanju :icon_smile:;););), hahaha
 
Jel' se ovo desilo dole na krivini kod se ide prema autobuskoj stanici, onaj pravac od semafora?

Sto se tice auta, j*es lim, bitno da je glava ziva, ona sve nadoknadi, a dva metra pod zemljom ne mozes ispraviti svoje greske!
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Jel' se ovo desilo dole na krivini kod se ide prema autobuskoj stanici, onaj pravac od semafora?

Sto se tice auta, j*es lim, bitno da je glava ziva, ona sve nadoknadi, a dva metra pod zemljom ne mozes ispraviti svoje greske!

da to je taj pravac.

ivica je napisao(la):
spominjes me alene :D

kako se samo ti odma pronadjes j*bo te mis ;););) hahahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top