Direkt u zid sa 140-160 km/h

Direkt u zid sa 140-160 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi svi ste u pravu kad kazete koji kreten, ali jeste se ikad upitali koliko ste vi puta napravili slicne gluposti samo je sreca sto je proslo bez posljedica i bez zrtava, svi smo se mi barem jednom napravili "majmuni" i vozili slicnim brzinama, pritom nerazmisljajuci sta bi se moglo desiti. Zato samo neka su oni dobro, j*es auta bice auta sve se to moze popraviti, kupiti novo, ali zivot ne.
 
Član
Fiste je napisao(la):
Ljudi svi ste u pravu kad kazete koji kreten, ali jeste se ikad upitali koliko ste vi puta napravili slicne gluposti samo je sreca sto je proslo bez posljedica i bez zrtava, svi smo se mi barem jednom napravili "majmuni" i vozili slicnim brzinama, pritom nerazmisljajuci sta bi se moglo desiti. Zato samo neka su oni dobro, j*es auta bice auta sve se to moze popraviti, kupiti novo, ali zivot ne.

potpisujem,,, vecina forumasa voli velike brzine i adrenalin u krvi ,,a o posljedicama se ne govori dok se ne dese,,,i vecina je vozila pod uticajem alkohola bar jednom,,,,tako da kad ides 160 krsis i zakon a time ugrozavas saobracaj sto znaci da moze doci do udesa da si schumacher jer ima i drugih ucesnika u saobracaju koji neovisno o vama mogu mogu da izazovu udes i da budete u njemu....zali sad i para ,,ostanes ziv sto je najvaznije al i od para se zivi a ovaj bimmer je plaho skup,,
 
Član
logicno je da svi grijese povodom saobracaja, pocevsi od sebe tako mislim i za ostale.

moglo se dogoditi svakom. ali kada ja popijem budem oprezniji i laganije vozim nego kada sam trijezan.

ali nisu svi isti jbg.
 
Početnik
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ehhh...da li su isli sa cim manjim...nebi ih mogli izvaditi iz auta!Ipak BMW je veliko,jako auto...

prijatelju da je trobmw...jbt pa crash test se vrsi pri 64 km/h mislim,pa od auta ne ostane nista....a pri 140-160 ma nevjerujem pa da je sa ROLLBAR-om vise bi ga raznijelo..max 90-100 kmh moje misljenje....
 
Član
Lija je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ehhh...da li su isli sa cim manjim...nebi ih mogli izvaditi iz auta!Ipak BMW je veliko,jako auto...

prijatelju da je trobmw...jbt pa crash test se vrsi pri 64 km/h mislim,pa od auta ne ostane nista....a pri 140-160 ma nevjerujem pa da je sa ROLLBAR-om vise bi ga raznijelo..max 90-100 kmh moje misljenje....

svako ima pravo na svoje misljenje. ipak procitaj sta sam napisao. i nasao sam se za 5 minuta posle udesa kada su momci otkovali. a svjedoci koji su se trkali sa njima ipak znaju bolje i od tebe i od mene.

tako da nema potrebe lupati gluposti.
 
Početnik
d3j4n0v1c je napisao(la):
Lija je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ehhh...da li su isli sa cim manjim...nebi ih mogli izvaditi iz auta!Ipak BMW je veliko,jako auto...

prijatelju da je trobmw...jbt pa crash test se vrsi pri 64 km/h mislim,pa od auta ne ostane nista....a pri 140-160 ma nevjerujem pa da je sa ROLLBAR-om vise bi ga raznijelo..max 90-100 kmh moje misljenje....

svako ima pravo na svoje misljenje. ipak procitaj sta sam napisao. i nasao sam se za 5 minuta posle udesa kada su momci otkovali. a svjedoci koji su se trkali sa njima ipak znaju bolje i od tebe i od mene.

tako da nema potrebe lupati gluposti.


pa dobro jesi procitao MOJE MISLJENJE a i jos par nas....jer prijatelju znas li ti koja sila djeluje pri 140 kmh.....pa tu bi samo zadnja sjedista bila u gepeku...a ovako vidim barem po slikama da auto i nije bas ttoliko zguzvan....http://www.youtube.com/watch?v=1QPCtlOwqWc
eto pogledaj crash test e 46 serije a mislim da su tu negdje pa ti vidi...a ja necu nista tvrditi zasigurno ja samo kazem moje misljenje,...a njavaznije da su momci zivi a j*es brzinu bolje da je nije ni bilo al et...
 
Član
http://www.bmwclub.ru/vb/showthread.php?t=172121
Scrolajte dole za slike... A sada da su oni bas udarili sa 160km/h i to direktno u zid, sigurno prosli bi mnogo gore
 
Član
Lija je napisao(la):
d3j4n0v1c je napisao(la):
Lija je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ehhh...da li su isli sa cim manjim...nebi ih mogli izvaditi iz auta!Ipak BMW je veliko,jako auto...

prijatelju da je trobmw...jbt pa crash test se vrsi pri 64 km/h mislim,pa od auta ne ostane nista....a pri 140-160 ma nevjerujem pa da je sa ROLLBAR-om vise bi ga raznijelo..max 90-100 kmh moje misljenje....

svako ima pravo na svoje misljenje. ipak procitaj sta sam napisao. i nasao sam se za 5 minuta posle udesa kada su momci otkovali. a svjedoci koji su se trkali sa njima ipak znaju bolje i od tebe i od mene.

tako da nema potrebe lupati gluposti.


pa dobro jesi procitao MOJE MISLJENJE a i jos par nas....jer prijatelju znas li ti koja sila djeluje pri 140 kmh.....pa tu bi samo zadnja sjedista bila u gepeku...a ovako vidim barem po slikama da auto i nije bas ttoliko zguzvan....http://www.youtube.com/watch?v=1QPCtlOwqWc
eto pogledaj crash test e 46 serije a mislim da su tu negdje pa ti vidi...a ja necu nista tvrditi zasigurno ja samo kazem moje misljenje,...a njavaznije da su momci zivi a j*es brzinu bolje da je nije ni bilo al et...


http://www.youtube.com/watch?v=xLbTFvae5U4 i jos je u pitanju auto ispod cekica i to 64 km/h. slomljeni bmw je relativno star i vjerovatno dosta presao a sto je auto starije sve je slabije. postoji jedan crash test celo u celo, 2 focusa jedan ispod cekica a drugi 4-5 god star i razlika je nevjerovatna, mnogo vise je polovni focus "nastradao". pogledajte ovaj snimak pa dobro razmislite da li je moguce da je udario sa 140 km/h. i imajte na umu da bi se ovaj bmw dosta vise smrskao u istim uslovima od ovoga na video-u
 
Član
Lija je napisao(la):
d3j4n0v1c je napisao(la):
Lija je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Ehhh...da li su isli sa cim manjim...nebi ih mogli izvaditi iz auta!Ipak BMW je veliko,jako auto...

prijatelju da je trobmw...jbt pa crash test se vrsi pri 64 km/h mislim,pa od auta ne ostane nista....a pri 140-160 ma nevjerujem pa da je sa ROLLBAR-om vise bi ga raznijelo..max 90-100 kmh moje misljenje....

svako ima pravo na svoje misljenje. ipak procitaj sta sam napisao. i nasao sam se za 5 minuta posle udesa kada su momci otkovali. a svjedoci koji su se trkali sa njima ipak znaju bolje i od tebe i od mene.

tako da nema potrebe lupati gluposti.


pa dobro jesi procitao MOJE MISLJENJE a i jos par nas....jer prijatelju znas li ti koja sila djeluje pri 140 kmh.....pa tu bi samo zadnja sjedista bila u gepeku...a ovako vidim barem po slikama da auto i nije bas ttoliko zguzvan....http://www.youtube.com/watch?v=1QPCtlOwqWc
eto pogledaj crash test e 46 serije a mislim da su tu negdje pa ti vidi...a ja necu nista tvrditi zasigurno ja samo kazem moje misljenje,...a njavaznije da su momci zivi a j*es brzinu bolje da je nije ni bilo al et...

drug ljudi su probili zid tako da se sila amortizovala do odredenog stepena,,,zamisli auto bez amortizera koliko bi se razlikovalo od onog s njima....crash test se vrsi s fiksnim preprekama koje gotovo nikako ne amortizuju udar,,, pa se auto raspadne,,,moje misljenje
 

IGY

Član
OK udarili pa sta, sreca zivi su ostali
ali nisi mi jasan ti koji konstanto tvrdis da su isli nekom brzinom, znaci didzes ih u nebesa, kao oni isli 160 supcali u zid i ostali zivi
da si samo napisao napili se i udarili vecom brzinom u zid, pa hajd desava se, ali ti konstano tvrdis da su oni neki mangupi koji voze 160 kroz naseljeno mjesto i pri tome udaraju u zid....
 
Član
meni nije jasno sto se sve kod nas mora pretvoriti u raspravu :icon_rolleyes: tipicni balkan :icon_mad: jesu vozili su 160 zato sto su likovi sa kojima su se trkali isli 140 i zaustavili se na vrijeme a kod ovog sa BMW-om se vidi trag kocenja od samo 3m,alen je ovu temu stavio cisto zato sto mozda na ovom forumu postoji crna hronika saobracaja....nije mi jasno zasto svi hoce bezze da se prepiru oko gluposti :icon_rolleyes:


:icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top