Direkt u zid sa 140-160 km/h

Direkt u zid sa 140-160 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ccc ... kamikaze :(

Valjda ce se opametiti pa poslije ovoga nece alkoholizirani sjedati za volan. Ja sam licno na sebi vidio da cuga i volan nisu za mene (auto koliko moze da ide ... ide) zato Taxi majka ...
 

LSD

Član
rijetki su koji se opamete...cast izuzetcima ali...
vecina njih ponovo sjedne za isto
 
Član
ma da ga j*es ovo nije preko 80-90 km/h. i to je vrh.

da je sa 140 udario, sama inercija bi polomila sve u njemu, to je oko 40m/s. :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
sta da su udarili necije djete na cesti....za par mjeseci ce se sve zaboraviti a oni ce biti kao neki'' ''zaebani'' vozaci
 
Član
ado_89 je napisao(la):
ma da ga j*es ovo nije preko 80-90 km/h. i to je vrh.

da je sa 140 udario, sama inercija bi polomila sve u njemu, to je oko 40m/s. :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

momcino ja ti kazem kako je bilo. a ti ako znas ostavi svoje misljenje za sebe.
 

MTR

Član
jes sigurno dobra brzina bila , cim ga je ovoliko izlomio , boze sacuvaj . Dobro da su zivi ostali
 
Član
Uh, vala skrsili auto posteno... i eto ne sjedati alkoholiziran u auto, ne divljati po gradu, ako se vec hoce idi tamo gdje nemas koga neduznog pokupiti...ipak dobro da su prezivjeli
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
sta da su udarili necije djete na cesti....za par mjeseci ce se sve zaboraviti a oni ce biti kao neki'' ''zaebani'' vozaci

eh tad ne bi prezivjeli, a ako bi ipak prezivjeli, hodali bi citav zivot sa izbijenim casicama koljena...
 
Član
jbga nek zahvale Bogu i bmw-u sto su ostali zivi sreca pa novije auto i jastuci,,,,takvu brzinu je po istrazivanjima nemoguce reziviti jer pucaju unutarnji organi od pritiska,al praksa pokazuje da nije tako,,adrenalin je cudna stvar jos kad se popije,,,a vjerujem da su obojica bili pijani,,,hajd nek su zivi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top