Direkt u zid sa 140-160 km/h

Direkt u zid sa 140-160 km/h

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jedan momak koji je popio uzeo auto od prijatelja i vozio oko 140-160 km/h i direkt se zabio u zid kod zeljeznicke stanice u modriči, pri cemu je probio zid od tri reda sitne cigle negdje oko 60-70 cm sirine.
On je sa polomljenim obadvjema nogama i rukom, svaki dan prima krv, a vlasnik automobila je bio suvozac i bio je dugo vremena u komi i ne znam da li se probudio i sada.
Ne znam da li su ove informacije u vezi njih dvojice 100% tacne ali tako sam cuo.

evo slike auta sa mjesta dogadjaja i par slika kada je auto odvezeno u ams.
U pitanju je BMW 530d e39 karavan sa 193 ps.

Jedna patrola murije je je bila u blizini i gledala kako udara auto direkt. Pricaju kasnije, da niakada nisu vidjeli tako nesto u zivotu, kada je udarilo auto, odskocilo je jedno 3 metra u zrak.

Kazu kao na filmu. Prilaze autu i gledaju unutra, kazu vise ta dva momka na sjedistu kao da su mrtvi.

i hvala bogu da su prezivili.

nadam se da ce se oporaviti.

30122009187.jpg


30122009191.jpg


30122009193.jpg


p301209110902.jpg


p301209110901.jpg

p3012091111.jpg
 
Član
vozac je idiot i nije ni trebao prezivjeti ovo :( tako ugroziti zivot prijatelja uf.... tlak mi milijun
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: jesu zavalili,stvarno pravo je cudo da su zivi ostali,dobro su deknuli
 
Član
da nije bio bmw ne bi ni njih bilo vjerovatno pri toj brzini.

ipak ja bih volio da prezive, jbg znam ih obadvojicu.
 
Član
140-160 kroz naselje:icon_question: :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
Sta sad, da ih zalim:icon_mad:
Drago bi mi bilo da se oporave, a jos draze da ovako nesto nikad vise ne cujem:cool:
 
Član
Ja sam kontao da su prosli kroz zid, ali vidim da nisu, a neko da udari u zid sa 140 km/h i prezivi je nemoguce, tesko da bi neko prezivio ovakav udarac sa vise od 80 km/h, jer takav udarac ne mogu pretrpjeti organi u tijelu... Oni su se zaustavili na podametnu koliko vidim, sreca da su ostali zivi...
 
Jao pa i zid probio :icon_eek: ovo je užas stvarno...šta ljudi rade to više nije normalno...pa ako ne misliš na svoj život bar misli na one koji su tu sa tobom...ccc
Nadajmo se samo da će se oporaviti...
 
Član
0g1 je napisao(la):
svasta bas me zanima kako se desilo i sto

moji prijatelji sto su izasli samnom tu vece, otisli da jedu u butik peciva naravno i oni popili ali su stariji i svjesniji momci. zatim ta dvojica djeckica nalete tamo.

ovo ono, prica oko auta. ova dvojica su vozili audi a3 2.0 TDI, pa prepucavanja ona standardna, bmw je bolji, audi je losiji...

i ova dvojica krenu sa audiem nazad u hollywood diskoteku gdje smo ih mi cekali, zatim od semafora u modrici malo stisnu audia do 140 i pocnu kociti da bi mogli skrenuti u hollywood. a ova dvojica su se zaletili i prosli kraj njih bez kocnice, i pred sami udar u zid kazu ova dvojica da je na sekundu zasvjetlila stopka.

i to je sva prica odprilike. iz prve ruke...
 
Član
vlasnik, tj. suvozac bi trebao izaci danas ili sutra iz bolnice...u super je stanju, pricao sam s njim na FB-u juce...;)
 
Član
:icon_sad: ah zalosti...stvarno Bog im je bio na pomoci..ovo je stvarno stahovit udarac bio..nek su se oni oporavili..a auto ce biti aBd.. a shto se tice BMW-a mislim da je stvarno sigurno auto..shta bi bilo nedaj Boze s nekim autom iz manje klase...
 
Član
djavolica je napisao(la):
Jao pa i zid probio :icon_eek: ovo je užas stvarno...šta ljudi rade to više nije normalno...pa ako ne misliš na svoj život bar misli na one koji su tu sa tobom...ccc
Nadajmo se samo da će se oporaviti...

pa ne moze misliti na tudji zivot kad ne misli ni na svoj,jer da misli ne bi u takvom stanju uopste vozio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top