Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
ma srediće to oni :icon_mad:
Ako treba idem u predstavništvo za Hrvatsku ...pa dalje u Češku...bum "mail" ravno u glavu...da se vidi kakav se fuš radi.(dječarci na praksi)

uff:icon_mad::icon_mad:
 
Član
hakkler je napisao(la):
ma srediće to oni :icon_mad:
Ako treba idem u predstavništvo za Hrvatsku ...pa dalje u Češku...bum "mail" ravno u glavu...da se vidi kakav se fuš radi.(dječarci na praksi)

uff:icon_mad::icon_mad:

ni 1 ni zadnj put al jbg a , naravno da ce popravit :D
fin skodik pravii..svidza mi se'
 
Član
evo mali up date da vidite something NEW na autu a isto tako se vidi njihov fuš posel kaj se tiče razlike u boji i nijansi novo farbanih dijelova. (imam preko 30 makro fotki al ne bi vas stim gnjavio)

Na prvi pogled izgleda sjajno ali...:icon_rolleyes:

jedino me taj novi element oduševljava :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=swh7bsr0HjQ
 
Član
Pa vidi se razlika..."ko kuča" !

Evo za komparaciju slika kak je auto prije izgledal (prije 2mjeseca WW Karlovac)

P6130036.jpg

P8070224.jpg


a ima i na prvoj strani moje garaže,a i u muviću je bar 4 do 5x u kadru taj novitet :icon_biggrin:

pa nije tak teško..
 
Član
ajd da malo pomognem...element je identičan kakav ima Octavia u elegance opremi (skoro najviši nivo opreme)

i več danas za sunčana vremena je odradio svoj posao:cool: (sad sam sve rekao):icon_biggrin:
 
Član
Jeah ;)
Zamijenjena prednja šofer šajba ...stavljena od elegance modela metalizirano mat back s sjenilom..za razliku od one stare,prozirno obične bijele (ko na stojadinu) :icon_smile:

Sad je to ono pravo...još sutra reklamacija njihovog drek-fuš posla..:icon_sad::icon_rolleyes:
Kasnije ću stavit neke makro slike..da vidite kaj je sve sje**no.:icon_sad:
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Aaaaa zato si ti onoliko na videu snimao sajbu:D:D:D
Odlicno;)
jel bilo potrebe za mjenjati ili si ti to htio?
pa vidi 4 stranicu moje garaže..tamo sam sve slikao i bila je prilika za promijenit preko kaska...pa zašto ne uzet onda ljepšu,skuplju, i korisniju šajbu:D (ova je imala oštečenja na par mjesta...ništ strašno al opet.)
 
Top