Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
@bmw330d: prešo 10 000km s chipom ...101% si u pravu ...probao ...al ponovit se sigurno više neče (ovo je bio kao neki moj osobni test kako se ponaša pod full opterečenjem) a ako budem to radio ponovo bit ću sam u autu


Pa da znam kako je sve nas ponese jos kad auto ide i onda nedamo nikome ispred sebe :123: , ali eto neces vise :cool:.
Moras sad sam na godisnji pa testiranje :lol::lol::123:..

pozz,
 

MTR

Član
pod punim opterecenjem znaci : metnes punicu u auto i do poda , hahahahahahahahaha
 
Član
To mi je i gospoja rekla :lol: :123:

Al opet moraš ga malo raspuhat ...na malo dužu stazu :D

@MTR fali mi onaj "lip" ispod prednjeg branika ..mislim da bi "punica" tu fino legla...:lol:
 
Član
...malo slika s GO i mora..
DSC00309.jpg




Evo sve ukratko sažeto u jedan video...valda je dobro ispalo: http://www.youtube.com/watch?v=kAbd11xdhjA
:smajli43::smajli43:





trenutno je auto na face lifting tretmanu pa sam pješak i ovisan u gradskom prijevozu.:smajli23:...al o tome kasnije...
 
Član
osim povečanja adrenalina i otkucaja srca recimo da sam dobio neki zgoditak na lotu i na vrijeme usporio..

.tako da 0 kuna i bodova:)

inače za brzine od 150-180,200km/h tarifa je negdje od 1000-5000 hrk dok za 200 do 1/4 maha...znači 200+"rasterečenje" se kreče od 5-15 000 hrk + kazneni bodovi + 2 godine bez vozačke itd.

pa ti stiskaj onda....:icon_eek::icon_twisted:

a opet ak nije gužva , nema bolje ceste da se auto malo propuše...:icon_smile:
al sve je to lutrija....
 
Član
Evo čitajući postove od kolege koji je pital koja je najbolja zaštita za auto uz multi lock ,alarme, tu je neizostavni i kasko (full).Prošlo je 3 leta i vrijeme je da se to i iskoristi prije nove rege...

Vožnja i kultura vozača na parkingu u ZG-u (a i u dr. gradovima) donosi i određene posljedice koje htjeli nehtjeli morate okusit i doživjet na svojem tutaču ma koliko pazili.(viđeno i dokumentirano od nekih kolega)
Tu je i naravno i "brižno održavanje naših gradskih,AC,regionalnih i lokalnih cesta" koje je popračeno s kamenčićima koji vole odskočiti od autombilskih kotača tako da dobijete filing kao da netko puca na vas iz malo-kalibarske puške.

Uglavnom full kasko nakon tri godine se topi pa je i vrijeme da se i to iskoristi bez obzira na njihove "priče o gubitku bonusa" tako da sam se odlučio na FACE LIFT mog škodilaka u ovlaštenom servisu.

Na prvi pogled (sa cca par metara) auto dosta dobro izgleda .
DSC00414-1.jpg


ali....

prednji branik koji je i naje.. od kamenčića a i več opisanih brzina na AC..

dalje ide predanja hauba (ne znam koliko leća od moby je vjerodostojna da prikaže ta micro oštečenja nastala od kamenčića)

Zatim prednja šajba koja ima doslovce u mojoj ravnini točno na sredini vidnog polja očiju nešto kao mačji potpis..

ima i par rupa na krovu(4) od prošlo godišnje tuče u Zg-u (jedva vidljivo) al to nisam želio dirati

i na koncu najviše je pretrpio zadnji branik..
Dva moja "nestašluka" : auto bil star ili ti mlad 7 dana ...loša procjena guze ...koliko ima do stupa od rasvjete (zadnji kotači do rinzola-s corsom je išlo bez problema na istom mjestu...škoda je "osjetno duža" :D ) + jedan parkirno privatni stupić na moru:icon_evil:

evo tu je još par pikčera (uspjelo neuspjelih)


rezime svega...na croatiji osiguranju su mi rekli da je sve prošlo...ovaj tjedan sam pješak ovisan o gradskom prijevozu:icon_mad: ,auto je u ovlaštenom na "face lifting penzlanju" (Remetinec)

...valda bu sve dobro ispalo:icon_question:


iiiiii, možda legne neka novina u svezi s cijelim tim kasko projektom:icon_biggrin:
 
Član
Joj...več sam lud ovak kao pješak i 4 dana bez auta:icon_sad:

uffff....pogotovo nakon nočne šihte:icon_evil:

valjda bude sutra gotov....več sam došao u napast da idem po njega gotov - negotov :icon_confused:
 
Član
je...al kad si nakon 20 godina opet pješak...i to iz nočne šihte ...ufff:icon_mad::icon_mad:

valda bu sutra gotovo...:icon_sad:
 
Član
:cool::cool::cool::cool: opet sam mobilan:cool::cool::cool:

+ jedna novina;);)

slike slijede.... kad operem auto.... pošto njihova automatska praona nije baš nešto...ostavlja fleke na autu i staklu...ne da im se obrisat nakon pranja:icon_sad:

al nema veze..dosta je pješačenja;);)
 
Član
fina skoda,kakvi su jos planovi u nastavku...:D

Fina octavia....imali kakvih planova za buducnost:D
Sretno u nastavku:cool:
 
Član
a čuj..jedan novitet koji sam več dugo htjel je več lego..(primjetiče se na slikama valjda)

prvi plan je nabavit zimske šlape...na prolječe dignut colažu na alu felgama i obavezno origigi zadnji spojler od RS-a (mk1) a onda idemo dalje koliko financije dopuste.(malo prileč zemlji,komplet auspuh s usisom ,k&n-om,ATE power diskovi i pločice,multi medija + parking-camera senzori...joj ima toga ko u priči:D samo je para uvijek malo...:icon_smile:)
 
Član
night up date after nočne šihte...:icon_sad:

crni petak za mene i njihovo farbanje i lakiranje :icon_mad::icon_mad:

Opral auto i kad sam vidjel...joj... moram na reklamaciju...ugl. nije dobro...mazalo im nije baš kak treba...puno fuša...ma drek a ne posel:icon_mad::icon_mad:

da ne duljim...malo testiral potrošnju..:)

http://www.youtube.com/watch?v=F9iSqScfoqE

pa idemo prema ...

http://www.youtube.com/watch?v=7prIZZdpWVw

i na kraju finale...
http://www.youtube.com/watch?v=I3iGPM4r_jk

moglo je i bolje...:icon_twisted:

Nakon tih par km laganice (murje ko za inat kad ja idem polako)...odoh malo na zaobilaznicu da ga malo propušem ...al samo na kratko III do IV-ta ...nisam smio dalje od 170...dosta je prometa...putuju ljudi na more,planine ili kaj več.
sorry na kvaliteti videa...nije baš al se vidi..

http://www.youtube.com/watch?v=jB27pjjLFr0

i zajeb...treća mi pobjegla do 125 tak da sam tu popušil sek.dvije al nije loš rezultat... :D
 
Top