Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
Evo par pikčera da se vidi šlamperaj napravljen u ovlaštenom servisu...:icon_evil:

Krečem od krova..neko ljepilo (valda od šajbe) + oštečenje...

ima još..al i ovo je preveč

idemo dalje...guma koja bi treb ala držat šajbu ili kaj več nakon par sati..odljepljena na 2 mjesta:icon_question:

pa onda največe zlo..friško špricana hauba...s točkama???

pa malo curotina po desnom blatobranu..

oštečenje na lijevom (valda nastalo od one njihove "zaštite" + opet malo ljepila


pa malo na nosaču...


itd,itd :icon_mad::icon_mad:
A jbg. ja auto preuzel na suncu ..na prvi pogled sve ok ,ravno doma u garažu i reko kad je došo hlad da ga izvadim i prođem samo s običnom vodom i krpicom (pošto su ga oni oprali u praoni i ostavili na suncu tak da se šampon fino scijedi i ostavi curotine)

imal sam stvarno kaj za vidjet :icon_sad:

edit: i ono glavno...možda se na slikama slabo vidi moram ponovit slikanje...nijansa novo špricanih dijelova se razlikuje od stare...na suncu se ne kuži al u hladu il pod nočnim svijetlom ....VIDI SE :icon_mad:


 
Član
idem sad ponovit foto sešn s duplom makro ekspozicijom (pošto je sad hladovina) tak da imam dovoljno materijala kada sutra posjetim "ovlašteni servis". :icon_mad:

jer su očito čoravi,nemarni,i *ebe im se za posao....al moglo bih i stajat posla posle ovoga.

Ovo je sramota za Skodu....uff....lud sam :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Malo promijene od jučer ... :icon_biggrin:

DSC00450.jpg


 

MTR

Član
joj jarane ko da vozas auto od 100000 milja eura , pusti ljude na miru , sta ako su ti zeznuli par tackica , Octavia ko Octavia , vazda se moze prodat .

Ah sad tek vidi , jel to imas dvije ili jednu
 
Član
Tebi je izgleda sasvim Ok da imaš auto stari ili mladi 3g. ida ga otfuraš u servis da srede neke sitnice a oni udri po njemu i sjebu ti još 3 elementa i fulaju nijasu boje...

Daj molim te...:icon_eek:

Ovo je trenutno kod mene dok se "fuš posel" ne napravi kak treba.
 
Član
MTR je napisao(la):
kod koga si vozio da ti lakiraju ? neki djabana ili profi ( nisam sve citao ) ?

ma jarane ne citas ti nikako pa viadis u predhodnom postu da pise servis ...

btw buno bolja octavia a5 jelda ?
 
Član
pa nema puno za pročitat...
niti sam stavio sve slike....ima ih preko 45 kom.

Auto je sređivan u Skoda ovlaštenom servisu...

auto poznam u dušu ,pošto ga vjerojatno kao i svi mi perem sam i poznam svaku novu kvrgu ili ogrebotinu...al ovo da se dogodi s strane ovlaštenog servisa...To si baš ne mogu dozvolit niti Ja niti Oni .
 
Član
Moram gibat...posle ću o tom. Da je bolja,pa normalno ko da uspoređuješ Spartanca i Sedmu od Devet.

+ ovo je elgance paket s maxi dotom i ostalim glupostima al...

budem kasnije moram gibat
 
Član
MTR je napisao(la):
ja take izbacim iz servisa da mi ne zezaju mehanicare
Sigurno uživaš onda veliki ugled među mušterijama ili ti je sasvim ok i normalna pojava da se po autima od 15-30,40 tisuća eura malo fušari i lupa s majzlom,ostavlja kao potpis nova boja na staroj,ne pazi se na elemente, koje ne treba sanirati,itd., itd. ono hebe mi se ...nije moj ..koliko je sati moram kući ili na gablec.,ili next..ovaj gotov..daj sljedeći. Takvi općenito baš drže do svog posla al ne znam koliko dugo.

Anyway...Ovo je trenutno na posudbi. O2 elegance paket ,životinja pod rukama na volanu i na ručici menjača i ručne(sve điđe miđe na struju,klimatronik,maxi dot,šlape 17" s Potenzama gore ,1,9 PD s 105 konjića.
Za usporedbu mogu samo kratko reč (jer nemam ni dovoljno km s njim)najnormalnije da je puno ljepši interijer s više prostora (pogotovo odostraga) i svim tim dostignućima od mfd tehnologije,a izvana ne izgleda loše s tim maglenkama a najviše su mi zapale u oko šlape od 17" i Potenze.Auto je puno,puno tvrđi od moje O1 i zavoji se peru bez problema i naginjanja.Jedino se više osjete neravnine i kamenčići,pruga al prolazno.Jedino kaj sam razočaran (malo) kaj se tih 105 kobilica očituju "kao lijena stara krava" i moraš ju tjerat u okretaje da bi se nekaj dogodilo al nije to to.Normalno da se ne mre usporedit s mojih 118(120) ks i da G sile nisu takve al gledajući na moj model dok je bil stock...samo nekaj malo brže al u biti slabo.Turbo rupa je daleko više izražena više kao turbo graba i ono kaj me najviše recimo smeta uz taj klimatronik na +34 i moju stvarno umjerenu vožnju potrošnja ne pada ispod 7,0 dok moj uz takvu vožnju pije 5,2-5,5 litri.
Al sve u svemu ok ...dok je kod mene..već je žena rekla da ima ostavim svoju staru i ostavim ovu...al ne bu išlo. Još jedna sitnica vezana za PD motor koji se dosta jače (skoro duplo) čuje naspram mog.To brundanje je čula i punica s prvog kata kuće i prvo mi to spomenula kad sam došel: "Onaj tvoj stari je puno tiši,ovaj ruži ko traktor".
Budem danas probal na malo dužu prugu prema poslu pa da vidim jel ide ispod 7 litri(da je na 15" išlo bi sigurno litra manje )..vjerojatno kad se klima isključi ide bez beda..al u biti teško je to sve: vozit tuđi auto...pazim ga bar 5x više nego svoj.

Al bolje i to nego pješke ići:icon_smile:
 
Član
Ma badava gas,gas.

Auto ima tek 6100 km i ne ide ni blizu ko moj. A jbg. nemam naviku vozit tuđe aute (auto nije baš zamjenski nego od gospodina malo više pozicioniranog u ovlaštenom servisu) tak da ga pazim punp,puno više nego svog

Zamjenski im stoji vani pred ulazom i mislim da je u pitanju O1 1,4i. (Gutač goriva i to definitivno ne ide)

Ovo je space-shutle naspram onog zamjenskog i recimo zec naspram mog geparda

Al za promijenu ključ za ključ bi me trebalo nagovarat bar 10 minuta. :D (Žena mi je rekla : onog im ostavi i plačaj kredu za ovog ...al bez nadoplate) Ali kad sam joj objasnil za održavanje i da ovaj maže litru do dve više pitala je : "kad bude stari gotov"

Inače kod nas O1 novi tour dođe oko 125 000 hrk 1,9 PD 101 ks
dok
O2 elegance 1,9 PD 105 ks kao ovaj s maxi dotom, kožom na volanu i ručnoj oko 170 500 hrk
hebi ga svaka điđa i gumbić koštaju..uvijek bilo i bit će.
Zasad recimo da malo uživam dok se moja kanta ne složi kak treba...

Isto mogu reč da jedva čekam kad će to biti. Jer ipak kakav got komad pleha na 4 kotača bio, sam sam ga uredio po svom ukusu ili neukusu bilo da je do felgi,ne orginalnog naslona i zadnje zaštitne mreže,zadnjeg svijetla u kabini pa sve do origigi blatarica i deflektora,te daljinskog spuštanja i dizanja prozora :icon_biggrin:
Na elegance Octaviji 2 ta điđa(daljinsko spuštanje-dizanje prozora) dolazi serijski s opremom i spuštaju se sva 4 prozora. Po cijeni kojoj košta trebala bi imat i senzor kiše da ih sama digne ak počinje nešto padat:icon_twisted:
 
Top