dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

@iTox na svim sesticama drug su crni farovi ;)
@darko13 hvala drug, dvoumim se jos 16 il 17, imam gume 16ke pa zato, ako bude kesa, bice 17 :)
@sasaCRX moj druze u sarajevu je sve skuplje izgleda, pa tako i folije, rece mi drug u mostaru 200km komplet auto osim sofersajbe
@passat2003 hvala brate, pozdrav ;)
@kAcA nemam drug, cim bude stavljam, pozz :)
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

16 ni slucajno... za gtd look ti treba komplet prednji branik i vezni lim te mrezice i maglenke itd itd to ti je oko 2000 maraka :) moj prijedlog je stavi highline maske i bit ce za klasu ljepsi bash sam vidio danas jednog crvenog highline super mu stoji to chrom naprijed...
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

Pike_gti je napisao(la):
16 ni slucajno... za gtd look ti treba komplet prednji branik i vezni lim te mrezice i maglenke itd itd to ti je oko 2000 maraka :) moj prijedlog je stavi highline maske i bit ce za klasu ljepsi bash sam vidio danas jednog crvenog highline super mu stoji to chrom naprijed...
2 milje? :icon_smile: neka ga ovako :cool:
ma napisao sam ako bude dovoljno love za 17, bice 17, ako ne onda privremeno samo kupit felgice 16 posto imam gume 16... ima jos do proljeca :icon_smile:
pozdrav i hvala na infu...
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

add41210.jpg

e54e9b84.jpg

a825b4cd.jpg


A da probas ovako nesto....
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

@fandjo30 sve je to super, ali mi je to preveliko... idem na 16ke, posto bas nemam namjeru gledat svaku rupicu, trotoar i svako malo servis posjecivat radi 18ki ili koje su vec na slici... auto mi je prije svega potreba, ali zelim da kulturno izgleda :)
@aldin hvala drug moj
@zlajaaa hvala hvala
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

eh evo ga raja mali update s proljecem, ne mogu a da ne podijelim djecije radosti i iscekivanje s vama :icon_smile: danas narucene felgice, rok isporuke 7-15 dana, pa cim budu bice jos slika auta :) u pitanju su brock b25, 7x16, znam da ce bit komentara kako je to malo itd, jednostavno nisam htio ici na vece jer sam imao iste dimenzije felgi dok sam vozio 307icu i bilo mi je taman :) cim legnu bicete obavijesteni ;)
pozdrav
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03.

za nase uslove 16-ke su taman.... a i da su 15-ke ovakav izgled ispravlja to sve :cool:
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03.

bulex je napisao(la):
za nase uslove 16-ke su taman.... a i da su 15-ke ovakav izgled ispravlja to sve :cool:
slazem se za 16 drug, ja mislim da si jedini koji ce to reci :) hvala za pohvalu, zz ;)
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

Na crvenu boju crne felge ima da legnu, koliko vidim ovo je nova serija jel tako ja sam razmišljao o b24 pa vidjećemu.. za koje si se gume odlučio i jel velika razlika u cijeni 16 i 17.... kad budu legle okači obavezno...
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

extra felge..i sasvim su ti dovoljne..a to sto kazes za komentare..vecina ih je htjela rec kako su male..al kad su poceli ovi pisat da su tamam i oni su..na forumu ..nema mozda 10-ak auta koje ima dobre felge i da su povelke..tako da ovi drugi nemaju sta pricat...;);) ..valjda se slazete sa mnom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top