dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

postujem, svak ima svoje, naleti nakad do garaze da ga vidimo ;)
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

.nOKe je napisao(la):
postujem, svak ima svoje, naleti nakad do garaze da ga vidimo ;)

svakako, svakako, radim puno svaki dan pa bas nemam vremena, ali imam u planu cim bude malo sunca + koji sahatak slobodan, pozdrav ;)
@enesss hvala puno drug
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

felge 950+sigurnosni sarafi 50=1000KM sa montazom normalno i ostalim... u sarajevu radnja na stupu, neznam tacan naziv, iz pravca ilidze prema gradu 200m s desne strane prije OMV pumpe...
 

JD.

Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

@dado ma brate sto bih ja tebi pametovao za felge, ljudi se ovdje ponasaju kao da mi svi napucavamo auta u igricima sa nekim imaginarnim parama... svi imaju nekih savjeta i prijedloga stavi ovo stavi ono, a niko ne pita koliko to kosta... a kad tim istim ljudima ti nesto predlozis (i to osnovne stvari kao dobre gume, da ne rezu opruge itd) e onda oni kazu eh skupo brate...

druga stvar, ti si nedavno uzeo novog golfa i sad eto kao ne valja sto se nisi odmah uvalio jos 5 hiljada u felge i ostalo :icon_eek: ja sam corsu vozao 2 god dok nisam felge one stavio, prije toga bilo neke muzike i to je to...

zato samo lagano i po svom :)

ja volim vidjeti sto vise auta sredjenih na cesti i da se druzimo i to je bitno
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

JD. je napisao(la):
@dado ma brate sto bih ja tebi pametovao za felge, ljudi se ovdje ponasaju kao da mi svi napucavamo auta u igricima sa nekim imaginarnim parama... svi imaju nekih savjeta i prijedloga stavi ovo stavi ono, a niko ne pita koliko to kosta... a kad tim istim ljudima ti nesto predlozis (i to osnovne stvari kao dobre gume, da ne rezu opruge itd) e onda oni kazu eh skupo brate...

druga stvar, ti si nedavno uzeo novog golfa i sad eto kao ne valja sto se nisi odmah uvalio jos 5 hiljada u felge i ostalo :icon_eek: ja sam corsu vozao 2 god dok nisam felge one stavio, prije toga bilo neke muzike i to je to...

zato samo lagano i po svom :)

ja volim vidjeti sto vise auta sredjenih na cesti i da se druzimo i to je bitno

jedini ti brate izgleda ovdje realno razmisljas, i jos par ljudi koji razumiju sta ja hocu od auta... ja da sam htio na autu felge 18ke, zakucano auto, xenone, 200+ks pod haubom, da mi se ulaze u auto hiljade i hiljade maraka, na kraju krajeva da imam tih hiljada toliko da me svrbe, kupio bi gti-ja i zavrsio s tim, jednostavno ne volim puno ceprkat po autu... sad ce spika onda ne pripadas ovdje, ovo je bhtuning :lol:
sala, jos jednom veliki pozdrav svima, ako stignem sutra bice slike, ako ne, preksutra :icon_smile:
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

kad stigne nazovi da to uzivo vidimo, da poslikamo auta...
 
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

Fin izbor felge i tvoj izbor. Ja sam pri kupnji razmisljao 16 ili 17ske.. Bjezao sam od 17ski jer su govorili kako se osjetis svaku rupu na cesti ,kako auto postane kruto isl. Tako kupim 16ske i nako nekog vremena doslo mi da sam trebao 17ske uzeti. Sad kad sam uzeo 17ske vidim da to nije velika razlika i nije kako neki pricaju.jako sam se ugodno iznenadio i tek sad vidim kako auto fino lezi. Ali svak ima svoje a sto se tice felge sto si zabrao jako fin odabir;)
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

kokolo kole je napisao(la):
Fin izbor felge i tvoj izbor. Ja sam pri kupnji razmisljao 16 ili 17ske.. Bjezao sam od 17ski jer su govorili kako se osjetis svaku rupu na cesti ,kako auto postane kruto isl. Tako kupim 16ske i nako nekog vremena doslo mi da sam trebao 17ske uzeti. Sad kad sam uzeo 17ske vidim da to nije velika razlika i nije kako neki pricaju.jako sam se ugodno iznenadio i tek sad vidim kako auto fino lezi. Ali svak ima svoje a sto se tice felge sto si zabrao jako fin odabir;)

hvala drug, mene ce zadovoljit 100% i 16ke, najvise sam bjezao od 17ki radi spustanja auta, ne bi nista oko ovjesa da cackam na novom autu, jos treba da ovi nasi debili ne priznaju garanciju zbog toga, dok na 16kama ne vidim potrebe za spustanjem i to mi je vecinom i presudilo, mislim da ce bit sasvim kulturno, vidjecemo sutra uglavnom... pozdrav :icon_smile:
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

@dado potpuno si u pravu samo kako tebi paše, kad budeš slikao poslikaj malo bolje da vidim i zatamljenje pošto i ja planiram 30% odraditi sve osim prednje šoferšajbe, btw jel te šta peglala policija...
 

IGY

Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

ma bjez ba tamo trebao si staviti neke 14-ke 9 jota i svi bi ti rekli da ti je auto vrh :cool::cool::cool:

:cool::cool::cool:
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

@aServis druze policija mi nije a rekla, zaustavljali me vise puta ali niko nije spomenuo folije, na pezou sam imao 80% zatamnjenje i stalno su mi kazne pisali svaku noc dok nisam skinuo prednje, al tad su se bas bili "upalili" na te folije, dok se sad situacija smirila, poslikacu, nesto sam sad nabrzinu slikao ako stignem postavicu al ne vidi se bas najbolje slikano je mobitelom i auto je prljav, bice uskoro boljih slika, a ako stignem danas cu stavit ove...
@IGY morao bi ga spustat i niskoprofilne gume stavljat da bi to licilo na nesto, pa sam odustao :cool::cool::cool:

evo vam koja brzinska, kvalitetnije slike, cisto auto i ostalo kroz koji dan. pozdrav :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top