dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

zivi bili pa vidjeli bice meze :lol:
sala mala isci mustuluk kad dodju pa da cestitamo ;)
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

drug extra su ti ove felge,pravo dobro izgledaju,mislim da ce leci na golfa samo tako,odlican izbor,mislim da nisi trebao ici na vece,ovo je sasvim solidno,kao sto si i sam rekao,auto ti je prije svega potreba,nema potrebe da ides na vece,svaka cast,mogu mislit kako ti je u iscekivanju;)
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

nisam impresioniran ko ostali:icon_biggrin:

mogao si komotno 17" uzeti

nije neka razlika na serrijskom ovjesu.
ustvari, 16-17 isti vrag
probo imo oboje
jedino 17 pet put ljepse i skuplja guma
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

Extra fele, meni licno nisu male, na tom autu prava velicina za nase jadne ceste;)
 
Legend
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

mozda ovo zvuci bezobrazno od mene, ali meni je cista glupost uzimati alu 16ke, jer imas gume 16ke, na tom autu ove felge ce izgledati kao na piletu sise, prvo sto su male, drugo sto ces bezveze dati pare na alu felge, po meni ti je bolje sacekati jos mjesec, dva, pet, deset al uzeti kako treba felge 18ke, da znas na sta si pare dao, a ovak ces dati pare ne ove "male" felge zbog cega ces se kajati narednih 2 godine i skupljat pare za nesto vise..

ovo ti govorim jer znam xxx momaka koji su isto tako razmisljajuci da imaju gume koje su dobili na autu uzeli felge, i onda poslije toga prodaji, mjenjaj da uzmu vece jer su skontali da su fulali..

ja bih ti preporucio da sacekas jos malo, uzmes ako nista iste ove felge ali bar 17 ili vise.. po meni bi 18 bilo mjera za tvoj auto..
 
BHT Ovisnik
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

meni su felge extra,al ipak ne bih uzeo ovakav model za golfa 5 mali,jest da je on taman,al 16 bih prije trazio original alu:cool:
 

JD.

Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

noke, joj tebe pa ne mozes od svakoga ocekivati da radi neke stvari na autu do maksimuma... drugim rijecima ne radimo svi od auta neki projekat
momak je odmah rekao da ide na neke 16ke i to je to, njemu tako odgovara i treba cijeniti

p.s. i ja vala nekad pomislim da nisam trebao nista ni mjenjat nego vozat obicno auto... nekad bi vise rahat bio :p


dado, lijepa je felga i fino ce izgledati pravo ;)
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

JD. je napisao(la):
dado, lijepa je felga i fino ce izgledati pravo ;)

kkako 16" moze izgledati jako dobro?:icon_biggrin:

golf 5 ili 6 da izgleda tako kako ti kazes, bez 18" nista nula zero
ko sto i noke kaze
 

IGY

Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

fine su pravo, pusti ove sto pricaju daj 18 daj spusti daj ovo daj ono
radis auto po svom cejfu
i mene je JD nagovarao da stavim 17 na ibizu, pa nisam :D
 

JD.

Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

mariodrag je napisao(la):
JD. je napisao(la):
dado, lijepa je felga i fino ce izgledati pravo ;)

kkako 16" moze izgledati jako dobro?:icon_biggrin:

golf 5 ili 6 da izgleda tako kako ti kazes, bez 18" nista nula zero
ko sto i noke kaze

1. ja jedno napisem ti me citiras i ispod pises da sam nesto drugo napisao :icon_question:

2. kako ce nekome izgledati golf 6 na 16" je subjektivno. izgledat ce dovoljno dobro da golf ne bude fabrika, da se razlikuje od ostalih golfova na cesti i na kraju najbitnije da to sve odgovara vlasniku

3. stavi slike svog auta i svojih felgi

poz
 
Legend
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

felge su prelijepe , dizajn za 10 i mislim da ce fino sjesti golfu , sto se dimezije tice ti znas najbolje sta ti pase , samo tako dalje ;)
 
Legend
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

JD. je napisao(la):
noke, joj tebe pa ne mozes od svakoga ocekivati da radi neke stvari na autu do maksimuma... drugim rijecima ne radimo svi od auta neki projekat
momak je odmah rekao da ide na neke 16ke i to je to, njemu tako odgovara i treba cijeniti

p.s. i ja vala nekad pomislim da nisam trebao nista ni mjenjat nego vozat obicno auto... nekad bi vise rahat bio :p


dado, lijepa je felga i fino ce izgledati pravo ;)

mah.. ne ocekujem ja da sad svako fura max za svoje auto, ako vec hoce "fabricko auto" onda mislim da je nepotrebno "bacati" pare na tako nesto, jer u biti na kraju vrlo malo dobijes..

ne vidim razlog zbog cega nebi uzeo bar 17" osim u dodatnoj investiciji za gume.. al svak opet ima svoje, ja sam rekao svoje misljenje, pa on moze stavit i 13" sto se mene tice..

znam da ce auto sigurno ljepse izgledati na 17,18,19", na 16kama ce biti sigurno jedna petica vise u gradu..

a to sto kazes za stock auto, slazem se u potpunosti, i ja sam xx puta rekao, da Bogdo nisam nista radio, al opet.. znas i sam od cega krene, felge pa opruge pa muzika, pa xenoni pa ovo pa ono, rijetko ko se "zaustavi" samo na felgama.. zbog toga sam i napisao ovo gore..

pozz
 
Član
RE: dado golf 6 - narucene felge 24.03. str. 5

hvala svima na lijepim komentarima, i lijepim zeljama, i jos nesto, felge dolaze sutra tako da ce preksutra slike biti okacene ;)
@aServis sto se tice felgi 16 i 17, nije velika razlika u cijeni, mozda nekih 20ak KM po komadu, bar tako mislim... sto se tice guma, ostale su mi dunlop sp sport 205-55-16 s proslog auta u dosta dobrom stanju, tako da nisam morao kupovat gume... i da, model je 2010. :)
@mariodrag dodji malo kod mene u posjetu i provozaj se sarajevskim MAHALAMA na 18kama, pa da te cujem onda
@.nOKe gume nisam dobio na autu 16ke, na golfu dodju 15 fabricki, druga stvar, vec sam napisao da sam na jednom od prethodnih auta, tj pezou 307 imao istu situaciju, 15ke fabricke ja stavio 16ke i bio zadovoljan, tako da se necu kajat ne brini, jer mi je to vec isprobana formula... ne idem na extreme tuning, cim sam kupio auto reko sam, felgice, zatamnjivanje i to je to... 18ke felge i gume bi platio 3000 maraka, plus spustanje auta ovo ono, 3500? drug imam gume u dobrom stanju, kupio felge 16ke za 1000, a za ovih 2500 razlike odem s curom u tursku 7 dana all inclusive, i nisam na kanalu radi felgi i opruga svakih 7 dana... auto mi je prije svega potreba, a uz to zelim da kulturno izgleda... tebi hvala na iscrpnom komentaru, ti imas svoje misljenje ja opet svoje... valja se razumijemo :cool:
@JD. svaka cast na komentaru, da budem iskren, mislio sam da ces ti prvi reci da sam trebao puno vece, iz razloga zato sto je tvoja astra po meni jedan od kvalitetnijih tuninga u BH, ali vidim da si razumio od pocetka na sta idem...
veliki pozdrav svima ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top