dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako, juce preuzeo auto, ja prezadovoljan... motor je 1.6tdi, 90 konja, za moje potrebe dosta :cool:
oprema je trendline + dual climatronic, radio cd mp3 310, maglenke sa zakretanjem u krivini, naslonjac za ruku, bord comp, kozni volan, kozna rucica mjenjaca, svi podizaci stakala el., sve u boji auta... to je otprilike od bitnijih stvarcica... evo par slicica, slikano je s mobitelom, bice jos s pravim aparatom dok bude prilike, auto je iducih 10ak dana na probnim tablama, rekose mi moram cekat... pozdrav svima
 
Član
RE: dado golf 6

nek si me poslusao, auto je perfektan!!!! motor super, ako ti dosadi, chipas i eto jos konja, boja perfektna jedna od najljepsih za njega, na proljece kakve crne felgice, malo potamnit da ide uz boju, oprema odlicna, sta ce ti vise.. Moje iskrene cestitke i sve najbolje ti zelim!!
 
BHT Ovisnik
RE: dado golf 6

fin golf,nek je sa srecom:cool: samo jel ovo pomalo konja za ovakav auto:cool:
 
RE: dado golf 6

lijep autić imam isti u obitelji samo sa jačim motorom dobor su se pokazali sretno i da se navozaš
 
Član
RE: dado golf 6

Astra je napisao(la):
nek si me poslusao, auto je perfektan!!!! motor super, ako ti dosadi, chipas i eto jos konja, boja perfektna jedna od najljepsih za njega, na proljece kakve crne felgice, malo potamnit da ide uz boju, oprema odlicna, sta ce ti vise.. Moje iskrene cestitke i sve najbolje ti zelim!!

heh iskreno dvoumio sam se izmedju tamno sive kao kod grandmastera i ove, al ipak sam se odlucio za ovu... hvala druze... imam u planu bas to sto si rekao felgice nesto kao kod tebe na petici, samo sto nece biti prevelike, jer jednostavno zelim da auto normalno vozim, penjem se na trotoar i to, i tamnjenje obavezno dok dodje vrijeme za to, a nadam se uskoro...

btw. neko spomenu motor, za moje potrebe i vise nego dovoljan, auto se voza 99% po gradu, ovo 1% to je ljeti 2-3 puta do mora, zimi obilazak okolnih planina, i par puta godisnje u mostar... tako da stvarno nisam vidio potrebe za jacim, mogao sam birat ali odlucio sam se za ovaj i mislim da nisam pogrijesio, kao sto se vidi na satu sinoc napravio 130km prosjecna potrosnja 5.8, stroga gradska voznja :cool: sto je za mene nakon passata koji je pio 12 i vise nego idealno, jednostavno preporodio sam se kad sam pogledao bord :)
jos jednom hvala svima na lijepim zeljama i veliki pozdrav svima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top