dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: dado golf 6-mali update 28.01.

SašaCRX je napisao(la):
novo auto, boja savrsena i kvalitetna.. vidim zatamnio si i extra mu stoji, takodje vidim da imas u planu neke fele vece i to je dobro :) jos da ga spustis i bice bombona ;) ja bh mu poskidao nazad one sve znakove. koliko vidim i branici su u boji auta, sto je dobro, jedino mozda naprijed ove plasticne resetke, da stavis niklovane lasne, ali ne one lajsne kao lajsne, nego ima da se kupi bas za to, kao navlake...vidjao sam u gang-landu u bg za cetvorku, vjerovatno ima i za sesticu.

sve u svumu, auto ce sigurno da te dugo sluzi, samo ga pazi... srecni ti kilometri ;)

hvala na komplimentima... nece ici nikakve lajsne nego kad budem u situaciji naprijed ide gtd look, znaci maska maglenke i ostalo od gti-a odnosno gtd-a... neznam jel se mora komplet branik mjenjat, vidjecemo kad dodje vrijeme za to..
pozdrav ;)
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

da znam koji je gtd look, jos bolja ideja ;) nisam ja mislio na one ciganske lajsne, nego ne znam da objasnim :lol:

poz
 
Legend
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

znaci pocelo je.... hehe lijepo izgleda druze,samo nastavi fino ;)
 

IGY

Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

folije su legle odlicno
na dobrom si putu :cool::cool::cool:
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

svaka cast..bas je dobro leglo...nego mogul se kupit gdje folije i da ti sam ugradis..ipak je previse oko 200 km za mracenje stakala
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

do sad se je komplet branik mjenjao da dobijes gti look :)

extra sjele folije
pozz
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

extra izgleda sa folijama,svaka cast,samo naprijed;)
 
BHT Ovisnik
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

odlicno ispalo,tako malo,a tako mnogo:cool: savršeno ide uz boju:cool:
 
Član
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

Svidjaju mi se folije pogotovo sto si zatamnio i prednja stakla to mi je stvarno vrh:cool::cool:

A posto mi je prvi komentar za tvoje auto moram reci da imas stvarno lijepog golfa,imas dobru opremu,a naravno najbolje je to sto je nov...heheh :cool::cool:

Nadam se da ces ispuniti sve svoje daljnje planove u vezi auta...sretno... ;)
 
Početnik
RE: dado golf 6-tamna stakla str.3 28.01.

iako nisam neki poklonik VW,ali ovaj mi se svida,jos da je 1.4 TSI uhh(da je babi muda bila bi djed)..ale extra autic,folije su mu samo tako legle...sretno da ti bude i punoo predenih km pozz;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top