Da li će se stanje foruma popraviti???

Da li će se stanje foruma popraviti???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta je s onom temo ko je koga vidio i gdje,,,raste broj postova u toj temi a ja je ne mogu otvorit,,kliknem na ono last,hocu da mi otvori zadnju stranicu da vidim gdje je ko koga vidio,a pojavi mi se ovo "The specified thread does not exist" :icon_question:
 
Legend
Dzeniii je napisao(la):
sta je s onom temo ko je koga vidio i gdje,,,raste broj postova u toj temi a ja je ne mogu otvorit,,kliknem na ono last,hocu da mi otvori zadnju stranicu da vidim gdje je ko koga vidio,a pojavi mi se ovo "The specified thread does not exist" :icon_question:

pa kad se popuni broj stranica koji je izbrisan tema ce proraditi
 
Administrator
http://www.bhtuning.com/clanovi-na-cesti-ko-je-koga-vidio-gdje-t-10679-480.html

evo ti dzeniii link... kad kliknes na last, kaze da ne postoji, ali zato ti izmijenis broj zadnji tj. broj stranice u ovom slucaju je 480 i vidjeces zadnje postove ;)

koliko vidim deyo je tu, ali vec je dosta vremena proslo od pada foruma ali ne radi se na poboljsanju... mozda se i radi, ali rezultata nema ;)
 
jel mi moze neko reci zasto mi se slike i postovi brisu,samo sto aktualiziram svoje postove sve mi se izbrise pa i slike,nije prvi put :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Kazu mogu vratiti ove postove od juce ali bi u tom slucaju izgubili ove danasnje, tako da je je najbolje da ostane ovako kako jeste
 
i prije mi se desavalo ovo da pise i opet nemogu uc prije ovog prelaza na server nisam mogo nikad ni uc na Clanovi i koje koga vidio
The specified thread does not exist.
 
Član
admir jahic je napisao(la):
i prije mi se desavalo ovo da pise i opet nemogu uc prije ovog prelaza na server nisam mogo nikad ni uc na Clanovi i koje koga vidio
The specified thread does not exist.

to se i meni desava:icon_question:
 
Član
mozete li ovdje uci
http://www.bhtuning.com/clanovi-na-cesti-ko-je-koga-vidio-gdje-t-10679-480.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top